BAUTEC WAX- Antypoślizgowy wosk do konserwacji podłóg drewnianych

SKU: 210311000103
Ocena:

Dostępność: Prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności
tel. 512 245 978 email: sklep@dlh.pl
Dostępny na zamówienie

86,00 zł /szt
Suma : 86,00 zł
Dane techniczne:
Pojemność:1 L
Zużycie: ok. 30-50 ml na m2
CMS tab
Opis produktu

BAUTEC WAX- Antypoślizgowy wosk do konserwacji podłóg drewnianych

WAX jest antypoślizgowa płynną pastą i służy do konserwacji i zabezpieczenia powłok lakierowych przed szybszym ścieraniem. Po nałożeniu nadaje podłodze lekki połysk. Jest antypoślizgowy zg. z DIN 18032 cz. 2 i polecany jest do stosowania na podłogi sportowe drewniane lakierowane oraz sportowe z PCV/linoleum. WAX przed użyciem wstrząsną/zamieszać. Płynna pasta antypoślizgowa jest na bazie polimerów, dlatego do pierwszej koncentracji zaleca się zastosowanie koncentratu, aby powstał ochronny film na lakierze, który przedłuży czas użytkowania lakieru. WAX można stosować na lakiery wodne i lakiery rozpuszczalnikowe. Także na lakiery i oleje UV- utwardzalne. Pierwsza konserwacja: WAX – koncentrat –czas schnięcia 30 – 60 minut, można polerować białym padem. Bieżąca konserwacja: WAX mieszamy z wodą w proporcji 200 ml na 1 litr zimnej czystej wody. Mieszać z zimną/letnią wodą. NIE MIESZAĆ Z CIEPŁĄ i GORĄCĄ WODĄ! Nie pozostawić kałuż i zacieków, co może powodować pęcznienie drewna. WAX nie pieni się, dlatego do bieżącej konserwacji po wymieszaniu z wodą może być stosowany maszynowo.

BAUTEC WAX- Antypoślizgowy Wosk Do Konserwacji Podłóg Drewnianych posłuży Ci do zabezpieczenia okładzin z naturalnego surowca. Produkt wykorzystasz do podłóg lakierowanych. Płynna pasta sprawi, że deski będą niewrażliwe na ścieranie. Dzięki preparatowi okładzina na dłużej zachowa piękny wygląd. BAUTEC WAX- Antypoślizgowy Wosk Do Konserwacji Podłóg Drewnianych zwiększy bezpieczeństwo poruszania się po pomieszczeniu. Produkt jest polecany do sportowych okładzin lakierowanych z drewna oraz do linoleum.

Wosk do konserwacji podłogi – dlaczego warto go wykorzystać?

BAUTEC WAX- Antypoślizgowy Wosk Do Konserwacji Podłóg Drewnianych sprawia, że okładzina lekko się błyszczy. Produkt jest bezrozpuszczalnikowy, dlatego ma łagodny zapach i jest komfortowy w użyciu. Wosk do paneli drewnianych ma formę wydajnego koncentratu, który wystarczy wymieszać z wodą w proporcji 200 ml na 1 litr zimnej cieczy. Preparat może być stosowany na ogrzewanych posadzkach. Chemia do podłóg wymaga odpowiedniego przygotowania podłoża, które powinno być suche, czyste i odtłuszczone.

Podłoże:

Wszystkie lakierowane podłogi drewniane, PCV -np. panele LVT, linoleum, płytki ceramiczne. Podłogi gotowe lakierowane lakierami UV i olejami UV. Podłoże musi być suche, wolne od brudu, tłuszczu, wosku, silikonu, kurzu i piasku.

 

Zalety

  • Do konserwacji i pielęgnacji lakierowanych podłóg drewnianych

  • Antypoślizgowy zgodny z DIN 18032 cz.2

  • Bezrozpuszczalnikowy, łagodny zapach

  • Wydajny koncentrat do wymieszania z wodą 1:5

  • Do pielęgnacji podłóg gotowych w tym: pokrytych olejem UV

  • Do posadzek drewnianych na ogrzewaniu podłogowym

  • Do zastosowania wewnątrz oraz zastosowania maszynowego

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

BAUTEC WAX- Antypoślizgowy wosk do konserwacji podłóg drewnianych-Karta Produktu Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 603.7 KB)

Mogą cię również zainteresować następujące produkty