Wygodne meble ogrodowe są nieodłącznym elementem każdego pięknego tarasu. Klienci, którym zależy na modnej aranżacji, powinni zwrócić przede wszystkim uwagę na estetykę mebli oraz ich trwałość. DLH proponuje modne meble o wysokiej jakości – zarówno z drewna, jak i technorattanu.

Spis treści:
Drewniane meble ogrodowe
Meble ogrodowe z technorattanu

Drewniane meble ogrodowe

Meble ogrodowe od DLHMeble ogrodowe mają za zadanie stworzyć na naszym tarasie wyjątkową atmosferę relaksu oraz sprawić, aby spożywanie posiłków na świeżym powietrzu było po prostu wygodne. Fotel Carrera i stół Fisher to idealny komplet dla wymagających klientów, którym zależy na jakości i eleganckim wyglądzie. Fotel Carrera ma pięć stopni regulacji, dzięki czemu można na nim wygodnie zasiąść przy stole, opalać się czy odbyć popołudniową drzemkę. Stół Fisher dzięki rozsuwanym skrzydłom sprawdzi się w wielu sytuacjach – na co dzień oraz przy okazji spotkań w większym gronie. Oba te produkty są wykonane z najlepszej jakości drewna Teak - jednego z najtrwalszych gatunków egzotycznych. Oznacza to, że meble ogrodowe Carrera i Fisher stanowią inwestycję na wiele lat – są odporne na zmienne warunki atmosferyczne czy działanie drobnoustrojów. Dodatkowo drewno Teak charakteryzuje się ciekawą, żółto-pomarańczową przygaszoną barwą, co sprawia, że zestaw prezentuje się pięknie na tle intensywnej zieleni letniego tarasu. Alternatywą dla fotela Carrera będą lekkie, łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu czarne krzesła Lynx. Są one wykonane z Polywood i czarnego aluminium – to praktyczne materiały, łatwe w czyszczeniu i całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieniowanie słoneczne. Zestaw mebli ogrodowych Odense został natomiast wykonany z wysokiej jakości drewna akacjowego. Wyróżnia je śnieżnobiały kolor, który doskonale pasuje do aranżacji tarasu w stylu skandynawskim. Ważnym elementem zestawu mebli Odense jest ławka ogrodowa, której design przywodzi na myśl styl prowansalski, dzięki czemu może stać się ona harmonijnym elementem wielu ciekawych złożeń aranżacyjnych.

Meble ogrodowe z technorattanu

Meble ogrodoweDużą popularnością cieszą się również meble ogrodowe wykonane z technorattanu. Fotel Vienna od DLH to przykład klasycznego mebla z technorattanu, który wprowadza na taras bardzo przytulny klimat, ze względu na swoją miękką poduszkę i delikatne kształty. Tego typu fotele są bardzo wygodne w użytkowaniu zarówno podczas posiłku przy stole, jak i odpoczynku. Dzięki swojemu ponadczasowemu designowi świetnie komponują się ze stołami wykonanymi z różnych innych materiałów – drewna, tworzywa, a nawet szkła.Technorattan to materiał odporny na promieniowanie słoneczne i wodę. Wykonane z niego meble ogrodowe są bardzo lekkie, a sam technorattan daje duże możliwości pod kątem kształtowania różnych wzorów splotów i kolorów.