ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

DLH WSPIERA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW W OFEROWANIU KLIENTOM NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ I PRODUKTÓW
DLH Global to lider wśród dostawców drewna i materiałów drewnopochodnych. Architekci i projektanci wnętrz od ponad 20 lat mogą korzystać z szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów, z profesjonalnego doradztwa, z pomocy przy doborze produktów na potrzeby danej inwestycji, z narzędzi wspierających projektowanie. Nasi doradcy są zawsze do ich dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, przygotować terminowo kalkulacje kosztów i wyceny, wyszukać materiały spełniające określone wymagania techniczne i estetyczne. Ta współpraca jest dla nas niezwykle istotna. To za pośrednictwem architektów docieramy do finalnych użytkowników naszych produktów,
poznajemy rynkowe trendy, dowiadujemy się o zmieniających się potrzebach i oczekiwaniach klientów. Te informacje pozwalają nam udoskonalać swoją pracę, rozwijać we właściwy sposób ofertę, stawać się jeszcze lepszym partnerem biznesowym. Zależy nam na budowaniu długofalowych, korzystnych dla obu stron relacji. Dlatego zapraszamy wszystkich architektów i projektantów wnętrz, którzy poszukują najwyższej jakości produktów z drewna do współpracy. Pracowniom architektonicznym i studiom projektowym proponujemy atrakcyjne, stabilne zasady kooperacji, potwierdzone umową.
Ponadto zapewniamy im możliwość skorzystania z ofert specjalnych, promocji i zdobycia niespodzianek od DLH Global i jej marek partnerskich. Mogą liczyć na wsparcie naszych doradców, poręczne zestawy próbek, katalogi i materiały do programów projektowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie z ich strony. Chcemy też promować naszych architektonicznych partnerów prezentując ich realizacje z wykorzystaniem naszych produktów na naszej stronie internetowej. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami architekta i zapytaj o szczegóły.
 

Jak działamy?

Jak działamy

Kontakt z naszym doradcą

Przesłanie projektu

Dobór materiałów

Przedstawienie oferty

Podpisanie umowy

 

Pliki do pobrania

Zapraszamy do pobrania struktur na naszym profilu w serwisie Archispace.

Blaty Podłogi Tarasy

Zapraszamy do kontaktu!

Nasz przedstawiciel chętnie udzieli odpowiedzi na Państwa pytania
oraz zaprezentuje próbki materiałów na indywidualnym spotkaniu.
Mirosław Stefańczuk
gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1,
02-495 Warszawa
e-mail: miroslaw.stefanczuk@dlh.pl
tel. kom. 512-856-211