Kompozytowa deska na stelażu 24x145x1125 - Ciemny Brąz

45.99 PLN
SKU: 170211000022
Ocena:
(3.3)

Czas dostawy: 3-5 dni roboczych

Dostępność: Dostępny

45,99 zł /szt
Suma : 45,99 zł
Dane techniczne:
Wymiary:24/145/1125 mm Zużycie: 6-7 szt./m2
Waga: 2,4 kg/szt. Kolor: Ciemny brąz
CMS tab
Opis produktu

KOMPOZYTOWE DESKI NA STELAŻU

to innowacyjny produkt łączący w sobie zalety kratek tarasowych oraz tradycyjnych desek kompozytowych. Deski przymocowane są do specjalnej plastikowej podstawy, w której znajdują się aluminiowe profile zwiększające sztywność elementu. Do montażu tych desek nie są potrzebne legary i zestawy montażowe – deski (podobnie jak kratki tarasowe) łączymy ze sobą za pomocą specjalnego zatrzasku bezpośrednio na twardym podłożu.

Chcesz na szybko odnowić balkon lub taras? Kompozytowa deska na stelażu ciemny brąz umożliwi Ci ułożenie nowej posadzki w kilka chwil bez konieczności stosowania kleju, wkrętów czy klipsów. Poszczególne elementy połączysz dzięki specjalnym wpustom znajdującym się na krawędziach. Okładzinę z kompozytu możesz wykorzystać do wykończenia altany. Ze względu na łatwy montaż i demontaż produkt sprawdzi się także jako element sezonowych konstrukcji, np. podest przy basenie letnim.

Poznaj zalety deski kompozytowej

Kompozytowa deska na stelażu ciemny brąz to produkt wysokiej jakości. Podstawa z PVC zapewnia wytrzymałe i stabilne połączenie elementów. Z kolei kompozyt z HDPE oraz mączki bambusowej, który posłużył do produkcji warstwy wierzchniej, gwarantuje trwałe i estetyczne wykończenie. Jednolity kolor desek sprawdzi się zwłaszcza w nowoczesnych aranżacjach. Produkt nie niszczeje pod wpływem wilgoci i jest odporny na biodegradację. Dzięki temu posłuży Ci przez długi czas.

Zalety produktu:

Deska WPC na stelażu z PVC zastępuje tradycyjny system montażu desek do przygotowanejwcześniej konstrukcji z legarów

• Prosty i szybki montaż oraz demontaż - łączenie desek ze sobą za pomocą wpustów na bokach i od czoła deski. Dylatacja między deskami wymuszona przez wpusty mocujące.
• Idealny produkt na tarasy i balkony - montaż nie wymaga przykręcania desek do podłoża. Możliwość docinania desek na długości
• Każda deska posiada wewnątrz dwa aluminiowe pręty stabilizujące i zapobiegające podnoszeniu się desek od czoła.
• Bardzo atrakcyjna cena produktu, która zawiera w sobie zarówno cenę deski, legarów, akcesoriów oraz koszty ekipy montażowej (montaż jest bardzo prosty i może być wykonany przez klienta)
• Materiał odporny na zmienne warunki atmosferyczne, gnicie, butwienie, atak grzybów i insektów
• Wysoka jakość i powtarzalność wyrobu. Deski jednolite pod względem koloru.
• Nie wymagają konserwacji, malowania i olejowania
• Łatwe w czyszczeniu
• Materiał odporny na zmienne warunki atmosferyczne, gnicie, butwienie, atak grzybów i insektów.

 

Opis produktu:

Skład desek kompozytowych:

• 60% mączka bambusowa
• 30% tworzywo HDPE (wysokiej gęstości polietylen)
• 10% barwnik, stabilizatory UV i inne dodatki poprawiające parametry wyrobu


Wymiary deski z dopuszczalnymi tolerancjami:

• Grubość: 24mm (+/- 1mm)
• Szerokość: 145mm (+/- 2mm)
• Długość: 1125mm (+/-2mm)
•Waga liniowa: 2,4 kg/szt. (+/- 10%)

W przypadku desek na stelażu dylatacje wymuszone są przez zaczepy (elementy łączące) znajdujące się w plastikowej podstawie i wynoszą one około 3 mm po szerokości desek oraz 5 mm po długości desek.

 

Pielęgnacja:

Deski kompozytowe na stelażu nie wymagają konserwacji, impregnacji oraz malowania.

Deski kompozytowe na stelażu są produktem bardzo łatwym w utrzymaniu, lecz warto o nie regularnie dbać. Czyszczenie desek kompozytowych jest bardzo proste i nie wymaga żadnych specjalnych środków. Zwykłe środki domowego użytku w zupełności wystarczają. Stała pielęgnacja tarasu polega na usuwaniu zanieczyszczeń, piasku, liści, błota przy użyciu miotły oraz wody.

Przy większych zabrudzeniach lepszy efekt uzyskuje się za pomocą szczotki ryżowej lub wody pod wysokim ciśnieniem.

Plamy z tłuszczu lub oleju należy usunąć najszybciej jak to możliwe, nie dopuszczając do ich wyschnięcia, przy pomocy podstawowych detergentów. Przy szczególnie mocnych i trudnych do usunięcia zabrudzeniach należy stosować miedzianą szczotkę drucianą lub papier ścierny o drobnej granulacji i czyścić zgodnie z kierunkiem ryfli na desce. Czynności te należy wykonywać bardzo starannie, aby nie uszkodzić lub zmienić wymiarów ryfli.

W celu określenia, czy metoda lub produkt do czyszczenia i usunięcia plam nie spowoduje niepożądanych uszkodzeń lub zmian kolorystycznych, zalecane jest wykonanie wcześniejszych prób.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Karta informacyjna - deski na stelażu Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 356.71 KB)

Mogą cię również zainteresować następujące produkty