Płyty Gresowe - Libet Ceramic Aristoni

SKU: 230111000059
Ocena:

Czas dostawy: Ustalany Indywidualnie

Dostępność: Prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności
tel. 512 245 978 email: sklep@dlh.pl
Dostępny na zamówienie

257,07 zł /m2
Suma : 185,09 zł
Dane techniczne:
Formaty:60 x60 cm
Grubość: 2 cm
Szt./opakowanie: 2 Kolor: Corrente
M2/opakowanie: 0,72 Waga Opakowania: ok 33 kg
CMS tab
Opis produktu

Płyty Gresowe Libet Ceramic Aristoni

Kwintesencja nowoczesności

Gres porcelanowy Aristoni to połączenie eleganckiego oraz nowoczesnego wyglądu z wyjątkową funkcjonalnością. Innowacyjny materiał zapewnia maksymalną wytrzymałość i użyteczność przy zaledwie 20 mm grubości. Poza doskonałymi parametrami płyty wyróżnia głęboka, wielowymiarowa kolorystyka, która doda ekskluzywności zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym aranżacjom. Gresy są antypoślizgowe, odporne na zarysowania, mróz, zmienne warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne, dlatego sprawdzą się w niemal każdej przestrzeni.

Mikka

Powierzchnie z dodatkiem szlachetnej, połyskującej miki intrygująco mienią się w promieniach słońca.

Naturalny wygląd

Produkty wyjątkowe i oryginalne, co wynika z naturalnych właściwości materiału, wykorzystanych surowców i procesu produkcji. Wszystkie pozwalają osiągnąć niezwykle estetyczny, zróżnicowany i przede wszystkim naturalny efekt nawierzchni, wyglądem nawiązujący do kamienia, drewna czy cegły.

Antypoślizowość

Produkty, które ze względu na technologię produkcji i wykorzystywane surowce zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Powierzchnia kostek lub płyt wykazuje wysoki współczynnik antypoślizgowości.

Odporność na warunki atmosferyczne

Odpowiednia technologia produkcji, wysokiej jakości materiały oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że produkty są odporne na skrajne warunki atmosferyczne.

Produkt barwiony w masie

Kostki barwione nie tylko na warstwie wierzchniej, ale w całej objętości, dzięki czemu możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Idealnie nadają się np. do budowania murków.

Możliwość układania na wspornikach

Opcja ta pozwala na układanie tarasu „na sucho” oraz otrzymanie szerszej przestrzeni między płytami.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Deklaracja Właściwości Libet Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 161.76 KB)
Libet - Instrukcja postępowania z wyrobem oraz warunki odpowiedzialności za produkt Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 145.5 KB)
Karta Produktu Aristoni Libet Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 359.93 KB)
Poradnik
Budujemy taras z DLH

Budujemy taras z DLH

Korzyści płynące z posiadania tarasu przydomowego są ogromne. W okresie wiosennym oraz letnim nie ma lepszego miejsca na spędzenie czasu z rodziną,...

Czytaj więcej...
Meble ogrodowe DLH

Meble ogrodowe DLH

Wygodne meble ogrodowe są nieodłącznym elementem każdego pięknego tarasu. Klienci, którym zależy na modnej aranżacji, powinni zwrócić przede...

Czytaj więcej...