0,00 zł
0 0,00 zł

Krzesło/Fotel Ogrodowy Shogun gloss z białą poduchą

174.99 PLN
SKU: 220511000419
Ocena:
(5.0)
Dane techniczne:
Szerokość:590 mm Głębokość:610 mm
Wysokość:890 mm
Waga:8 Kg
Materiał:Technoratan Zabezpieczenie wstępne:Lakierowane

Dostępność: Dostępny

Normalna cena: 209,00 zł

Special Price 174,99 zł

/szt
Suma: 174,99 zł
CMS tab
Opis produktu

Fotel Shogun wykonany z Technorattanu/Petanu

Fotel Shogun to styl i elegancja pasująca do każdego ogrodu. Fotel jest bardzo wygodny dzięki miękkiej poduszce w czarnym kolorze, przyjemny w dotyku dzięki gładkiemu wykonaniu splotów oraz nie wymaga konserwacji.

Meble z Technorattanu

Technorattan to materiał charakteryzujący się wyjątkową odpornością na działanie mikroorganizmów, warunków atmosferycznych, olejków do opalania oraz na plamy z wina i żywności. Mebli technorattanowych nie trzeba konserwować, wystarczy raz na jakiś czas przemywać wodą z dodatkiem łagodnego detergentu, a na co dzień można je czyścić suchą szmatką. Z uwagi na to iż jest to materiał pleciony, zaleca się przykrywanie ich pokrowcami, aby zapobiec gromadzeniu się brudu w szczelinach.

Wszystkie kolekcje mebli ogrodowych dostępne w DLH to produkty wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Niemniej dla zachowania walorów estetycznych zalecana jest ich regularna pielęgnacja. W zależności od materiału, z którego wykonane zostały meble zalecane jest ich sezonowe olejowanie lub oczyszczanie.

Poradnik
Budujemy taras z DLH

Budujemy taras z DLH

Korzyści płynące z posiadania tarasu przydomowego są ogromne. W okresie wiosennym oraz letnim nie ma lepszego miejsca na spędzenie czasu z rodziną,...

Czytaj więcej...
Meble ogrodowe DLH

Meble ogrodowe DLH

Wygodne meble ogrodowe są nieodłącznym elementem każdego pięknego tarasu. Klienci, którym zależy na modnej aranżacji, powinni zwrócić przede...

Czytaj więcej...