Olej Woca Worktop 0.75 L - Biały

SKU: 210711001326
Ocena:

Dostępność: Prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności
tel. 512 245 978 email: sklep@dlh.pl
Dostępny na zamówienie

146,00 zł /szt
Suma : 146,00 zł
Dane techniczne:
Pojemność:0.75 L
Kolor:Biały
Wydajność:12-15 m2/L
CMS tab
Opis produktu

Olej Woca Worktop 0.75 L – Biały – Olej do impregnacji blatów kuchennych i łazienkowych. Worktop oil przeznaczony jest zarówno do  niezabezpieczonych jak i wcześniej za olejowanych powierzchni drewna.

Olej Woca Worktop 0.75 L - Biały to produkt przeznaczony do impregnacji blatów znajdujących się w kuchni czy łazience. Wspaniała jakość wydobędzie ukryte piękno naturalnego drewna Twoich pomieszczeń oraz wzmocni ich kolor. Olej do blatu kuchennego posiada uniwersalną formułę, dzięki której zastosujesz go zarówno na jasnej, jak i ciemnej powierzchni. Decydując się na jego zakup, inwestujesz w niezmienny wygląd Twojej powierzchni użytkowej.

Olej Woca Worktop 0.75 L - Biały - właściwości

W poszukiwaniu ochrony przed brudem oraz wodą zbierającą się na powierzchni, zastosuj olej do drewna. Blat kuchenny narażony jest na działanie czynników zewnętrznych, dlatego dobrze zabezpieczony będzie nadal zachwycał swoim nienagannym pięknem. Olej Woca Worktop 0.75 L - Biały posiada atest FDA, który pozwala mu na kontakt z żywnością. Przeznaczony jest do stosowania na niezabezpieczonej powierzchni oraz tej uprzednio olejowanej. Olej Woca Worktop 0.75 L - Biały uspokoi Twoje obawy dotyczące trwałości i wyglądu powierzchni Twojego blatu.

 

Właściwości:

- Zapewnia ochronę przed wodą i brudem
- Może być stosowany zarówno do jasnych jak i ciemnych gatunków drewna
- Uwydatnia kolor drewna
- Posiada atest FDA do kontaktu z żywnością

Olej sprawia, że powierzchnia jest wysoce odporna na wodę i brud. Woca worktop oli nadaje się do stosowania na ciemnych oraz jasnych gatunkach drewna - takich jak mahoń, merbau, czereśnia, jesion, dąb, buk, klon, brzoza, sosna itp. Olej w kolorze naturalnym nadaje drewnu łagodny, złocisty kolor. Natomiast Biały Woca, delikatnie rozświetla drewno.

 

Aplikacja:

Podczas aplikacji oraz schnięcia zawsze należy zapewnić dobrą wentylację w pomieszczeniu.
1. Powierzchnie blatu należy zeszlifować  papierem ściernym o ziarnistości 180.
2. Po szlifowaniu blat należy porządnie wyczyścić za pomocą środka czyszczącego drewno. Po czyszczeniu pozostawić blat do wyschnięcia na co najmniej 8 godzin.

3.  Przed użyciem olej należy dokładnie wymieszać.
4. Użyć pędzla do nakładania odpowiedniej ilości oleju.
5. Po nałożeniu oleju odczekać ok. 20-30 minut. Następnie , gdy powierzchnia jest nadal mokra, przeszlifować blat papierem ściernym o ziarnistości 320-400.
6. Następnie zetrzeć cały nadmiar oleju z powierzchni blatu używając ściereczki bawełnianej.
7. Powtórzyć procedurę jeśli powierzchnia jest silnie chłonna.
8. Olej uzyskuje swoje właściwości po 24 godzinach w temperaturze 20 ° C (68 ° F). Nie należy moczyć blatu przed upływem tego okresu.


Worktop Oli, powinien być używany cztery razy w roku lub tak często, jak to konieczne aby utrzymać odpowiednie właściwości blatu. Przed rozpoczęciem ponownej konserwacji najlepiej wyczyścić blat przy użyciu Worktop Cleaner i pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 8 godzin.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty