Panel Loft Concrete - Ivory White 60x100

89.61 PLN
SKU: 250111000023
Ocena:

Czas dostawy: 3–4 tygodnie

Dostępność: Dostępny

89,61 zł /szt
Suma: 89,61 zł
Dane techniczne:
Szerokość:600 mm
Długość: 1000 mm
Grubość:18 mm Powierzchnia: 0,6 m2
Waga: 10 kg Tworzywo: Kompozyt na bazie gipsu
CMS tab
Opis produktu

Loft Concrete, Panel Dekoracyjny Ivory White 60x100

Futuryzm – dążenie do odkrywania nowych trendów.

Pozostawianie wszelkich stylów w tyle, na rzecz poszukiwania tych nowych, niebanalnych i nieoczywistych. Poszukiwania te kończą się odnalezieniem drogi, której drogowskazy prowadzą do niebywałych przedmiotów. Takich, jak panele ścienne Loft Concrete. Cechująca je surowość to zamierzony efekt, który pozwolił na stworzenie czegoś wyjątkowego, co, przy pierwszym kontakcie, zdumiewa, a przy każdym następnym, staje się obiektem pożądania. Obiektem który powoduje obsesyjne zauroczenie.

Beton lżejszy niż myślisz

Ze względu na lekkość paneli Loft Concrete, w odróżnieniu do płyt betonowych, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych wzmocnień jak również specjalistycznych klejów montażowych. Panele Loft Concrete z powodzeniem można montować również bezpośrednio na ścianach wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych. Dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych.

Kolorystyka

Loft Concrete dostępny w trzech wersjach kolorystycznych Dove Grey, Stone Grey oraz Ivory White. Ze względu na ich strukturę oraz naturalną barwę panele nie wymagają dalszej obróbki podczas montażu.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Instrukcja montażu paneli 3D Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 1.2 MB)

Mogą cię również zainteresować następujące produkty