Płyta Betonowa Szara

SKU: 100010
Ocena:
(5.0)
Dane techniczne:
Szerokość:600 mm
Długość: 600/1200 mm
Grubość: 15 mm Kolor: Szary

Czas realizacji: 4 tygodnie

Dostępność: Dostępny na zamówienie Prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności
tel. 512 245 978 email: sklep@dlh.pl

85,00 zł /szt

* wymagane pola

85,00 zł /szt
Wybierz wariant
CMS tab
Opis produktu

Płyty okładzinowe z betonu architektonicznego

Płyty okładzinowe, zbrojone mieszaniną włókien to gotowe prefabrykowane elementy wykonane z drobnoziarnistego betonu architektonicznego, przeznaczone jako okładziny ścienne do wykończenia wnętrz, fasad i elewacji obiektów użyteczności publicznej, a także jako płyty posadzkowe. Beton, z którego są wykonywane płyty, to materiał surowy, cechujący się różnorodnością. Możliwe różnice w ilości czy wielkości porów oraz rozbieżności kolorystyczne nie są wadą produktu – a cechą charakterystyczną i pożądaną płyt produkowanych z betonu architektonicznego, nadającą wyrobom indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Format:

Płyty betonowe dostępne są w trzech formatach podzielonych w stałym module 30 cm. Dzięki zestawieniu pasujących do siebie kształtów można uzyskać na powierzchni ściany interesujący efekt mozaiki, który ożywi wnętrze danego pomieszczenia.

Oferujemy również inne, dowolne rozmiary płyt okładzinowych wykonywanych na zamówienia indywidualnie według potrzeb klienta. Istnieje możliwość dopasowania wymiarów płyt do powierzchni układanej ściany.

Szacunkowa waga: 35kg/m2.

Grubość:

Wszystkie płyty standardowo mają grubość 1,5cm. W przypadku elementów zewnętrznych grubość wzrasta do 3cm.

Struktura:

W wyniku naturalnych procesów zachodzących podczas tworzenia mieszanki betonowej, na gotowych płytach okładzinowych mogą wystąpić różnorodne porowatości w postaci nierównomiernie rozłożonych raków i perforacji.

 

Mogą cię również zainteresować następujące produkty