SERVO-DRIVE jednostka napędu do AVENTOS HF HS HL z przewodem,złącz.pinow.i końcówkami

SKU: S00000000978
Ocena:

Czas dostawy: 2-5 dni roboczych

Dostępność: Prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności
tel. 512 245 978 email: sklep@dlh.pl
Dostępny na zamówienie

1 014,01 zł /szt
Suma : 1 014,01 zł
Dane techniczne:
Rodzaj: Jednostka napędu SERVO-DRIVE Przeznaczenie: Aventos HF HS HL
Sposób uruchamiania: Włącznik
Napięcie: 24V
Nr Katalogowy: 21FA000
CMS tab
Opis produktu

SERVO-DRIVE jednostka napędu do AVENTOS HF HS HL z przewodem,złącz.pinow.i końcówkami

 Wystarczy delikatne naciśnięcie frontu, by SERVO-DRIVE do AVENTOS aktywowało jego unoszenie. Nawet duże i ciężkie fronty unoszą się tak, jakby nie działała na nie grawitacja. Wystarczy nacisnąć włącznik dostępny w boku korpusu, by fronty zamknęły się równie łatwo. O delikatne i ciche zamykanie dba technologia BLUMOTION. Fronty uchylne podczas otwierania usuwają się z obszaru pracy, ułatwiając użytkownikowi kuchni bardzo dobry dostęp do wnętrza szafki. Posługiwanie się SERVO-DRIVE do AVENTOS jest całkowicie bezpieczne. Gdy front napotka jakiś przedmiot lub część ciała, proces otwierania lub zamykania zostanie od razu automatycznie zatrzymany. Mimo elektrycznego wspomagania ruchu front można w każdej chwili, bez ograniczeń otworzyć lub zamknąć w sposób manualny. SERVO-DRIVE do AVENTOS nie zostanie przez to uszkodzony. SERVO-DRIVE do AVENTOS można łatwo dezaktywować – przede wszystkim za pomocą przełącznika. Jest to szczególnie wygodne podczas czyszczenia frontów. Po zamontowaniu podnośnika AVENTOS poszczególne komponenty SERVO-DRIVE do AVENTOS zostaną zamocowane na siłowniku względnie korpusie. Okablowanie zajmuje kilka chwil. Dzięki technice piercingu okablowanie można rozmieszczać elastycznie – zgodnie z wymaganiami danego pomieszczenia. Zasilacz Blum można stosować na całym świecie - zamienia on lokalne napięcie sieci na napięcie stałe 24 V. W zależności od miejsca montażu przewód sieciowy musi być zakończony specyficzną dla danego kraju wtyczką. Dołączony do kompletu uchwyt zapewnia prawidłowe mocowanie zasilacza i niezbędną cyrkulację powietrza.

SERVO-DRIVE do AVENTOS składa się z niewielu elementów, które można bez wysiłku zamontować. Warunkiem jest, by front znajdował się w równowadze. Montaż elementów przebiega prawie bez użycia narzędzi.

Zalety

  • Materiał: metal

  • Długi okres użytkowania

  • Prosty montaż i regulacja

  • Jakość i innowacyjność

  • Atrakcyjna cena

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

SERVO-DRIVE jednostka napędu do AVENTOS HF HS HL z przewodem,złącz.pinow.i końcówkami-Karta Produktu Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 43.87 KB)
Servo drive do Aventos- informacje na temat konfiguracji Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 1.03 MB)