Shutters Standardowe Klasyczne

SKU: Okiennice Drewniane Shutters Standardowe Klasyczne
Ocena:

Dostępność: Prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności
tel. 512 245 978 email: sklep@dlh.pl
Dostępny na zamówienie

2 700,00 zł /m2
Suma: 2 700,00 zł
Produkt sprzedawany jedynie pod wymiar i indywidualną wycenę. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem prosimy o kontakt.
CMS tab
Opis produktu

Standardowe Klasyczne Shutters 

Okno "ubrane" w shutter na pełnej wysokości to klasyka. To najczęściej wybierany przez klientów rodzaj okiennic. Są to panele otwierane na całej wysokości. Takich paneli można mieć kilka, szersze lub węższe, wedle uznania. 

Pełne, standardowe okiennice można zupełnie otworzyć, czyli panele wyłożyć na ścianę, co da nam maksymalną ilość światła i przy tym niezwykle elegancko wygląda.Jeśli nie zamierzamy otwierać paneli często, możemy rozważyć mniejszą ich ilość, panele mogą być za to szersze. Dzięki temu więcej światła wpadnie do momieszczenia.

CIEKAWOSTKA im większa ilość paneli, tym mniej światła. Pamiętajcie, węższe panele zabierają więcej światła. Czasami warto rozważyć, czy nie lepiej zastosować szersze panele. Przy wysokich panelach na wysokości mniej więcej1/3 dajemy listwę wzmacniającą, dzięki temu dolną i górną częścią lameli sterujemy osobno. Dolną możemy np. zamknąć, górną natomiast zostawić otwartą.

 

Shutters – okiennice wewnętrzne

Jest to stylowy, oryginalny i bardzo funkcjonalny rodzaj okiennic wewnętrznych, które są doskonałą alternatywą dla zasłon czy żaluzji. Shuttersami można "ubrać" każde okno, uprzyjemnią pobyt w salonie, sypialni, łazience czy kuchni. Zarówno w pomieszczeniu o nowoczesnym wystroju, jak i klasycznym. Wykreują niesamowity efekt i podkreślą nastrój. Jedną z głównych zalet wewnętrznych okiennic jest regulacja natężenia światła w pomieszczeniu, a także ciepła oraz chłodu zależnie od warunków pogodowych na zewnątrz. Wszystko sprowadza się do osobistych preferencji.

Shutters składa się z jednego lub większej ilości paneli. Panel to nic innego jak drewniana rama w której zamocowane są lamele o wymiarach 6,3cm lub 8,9cm. Mogą być one zamykane i otwierane za pomocą listwy regulacyjnej, umiejscowionej klasycznie na środku lub w dowolnym innym miejscu. Mogą być też regulowane bezpośrenio lamelami, jest to tzw. "hidden system" czyli ukryty system,a mechanizm regulujący jest ukryty w słupku bocznym. Możecie Państwo sami zdecydować z ilu i jakich paneli będzie się składał Wasz shutters.

Shutters pokryte są aż sześcioma warstwami specjalnej farby poliuretanowej. Dzięki temu powierzchnia jest gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Nasze okiennice dzięki specjalnym powłokom lakierniczym są odporne na wilgoć, można je więc montować w łazienkach. Są odporne na odbarwienia i promienie UV. Wybór koloru należy do Państwa, oferujemy wszystkie kolory z palety RAL i NSC. Kształt i forma także zależą od klienta. Projekty wykonujemy przy pomocy profesjonalnego oprogramowanie komputerowego CAD. Rezultatem jest dokładność i precyzja. Do produkcji naszych Shuttersów używamy drewna egzotycznego z gatunku Durian, jest ono stosunkowo lekkie, posiada dużą wytrzymałość i piękne walory dekoracyjne. Gatunek doskonały pod względem parametrów i walorów użytkowych.

Shuttersy nie są często spotykanym meblem, gdyż większość z nas dekoruje swoje okna roletami lub zasłonami. Ale jeśli naprawdę chcesz zaimponować gościom i sąsiadom, nasze okiennice to strzał w dziesiątkę!!!

Shuttersy są lepsze od swoich bardziej tradycyjnych kuzynów. Technika regulacji natężenia światła, pozwala wyciemnić pomieszczenie zapewniając pełną prywatność lub je otworzyć wpuszczając światło i powietrze. Shuttersy, które u nas kupisz, są szyte na miarę. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, więc masz gwarancję, że kupujesz produkt wysokiej jakości, który będzie zdobił Twój dom przez wiele lat.

Poradnik
Podłogi bambusowe - orientalny styl w Twoim wnętrzu

Podłogi bambusowe - orientalny styl w Twoim wnętrzu

Podłogi bambusowe to oryginalny wygląd, piękna kolorystyka, najwyższa jakość i ukłon w stronę natury w jednym. Deski lite i warstwowe z kolekcji Bamboo...
Czytaj więcej...
Okiennice drewniane Shutters - naturalna ochrona domu przed słońcem

Okiennice drewniane Shutters - naturalna ochrona domu przed słońcem

Okiennice drewniane Shutters to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale przede wszystkim doskonała ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem. W upalny...

Czytaj więcej...
Jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

Drzwi wewnętrzne są niezwykle istotnym elementem każdej aranżacji. W zależności od naszych upodobań, możemy wyeksponować je, ukryć lub uczynić harmonijną...

Czytaj więcej...

Mogą cię również zainteresować następujące produkty