Stół ogrodowy biały Odense

419.00 PLN
SKU: 220511000442
Ocena:
(5.0)

Dostępność: Niewielka ilość

419,00 zł /szt
Suma: 419,00 zł
Dane techniczne:
Szerokość:1468 mm Głębokość:893 mm
Wysokość:750 mm
Waga:20 Kg
Materiał:Drewno Zabezpieczenie wstępne:Farba
Gatunek drewna:Akacja
CMS tab
Opis produktu

Stół Odense (Akcja) 146,8x75x89,3cm

Stół Odense to lekki i prosty do przesuwania mebel ogrodowy o pięknym, niezwykle modnym kolorze, w odcieniu skandynawskiej bieli. Stół Odense mogą Państwo stosować niemal wszędzie,  zaczynając od pomieszczeń kończąc na tarasach i ogrodach.

Za pomocą tego stołu pragniemy pokazać jak można połączyć dobry gust z modnym stylem. 

Stół Odense jest odporny na  działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie UV i zabrudzenia. Stół Odense jest  łatwy do czyszczenia oraz jest przyjazny dla środowiska. Stół może stać przez cały rok na zewnątrz, ale ze względu na białe wybarwieie zalecamy zabezpieczenie stołu przed zimą. 

Meble Drewniane

Wykorzystywane w produkcji mebli drewno pochodzi z odnawialnych źródeł plantacyjnych. Posiada doskonałe parametry odpornościowe i znakomicie nadaje się do zastosowania na zewnątrz. W przypadku zabrudzeń meble należy czyścić zwykłą szczotką lub zmywakiem, nie należy używać szczotek metalowych. Przynajmniej raz w sezonie zalecane jest olejowanie mebli środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.  W sytuacjach – kiedy mebel jest bardziej zniszczony – zalecane jest polerowanie mebli papierem ściernym gdy  powierzchnia mebla jest sucha. Po oczyszczeniu, należy mebel przepłukać czystą wodą. Kiedy drewno wyschnie, możemy odświeżyć specjalnym olejem do zastosowania na zewnątrz. W okresie zimowym meble drewniane powinny być chronione przed kontaktem z wodą i mrozem, nigdy nie należy przechowywać mebli ogrodowych w suchym i ciepłym miejscu. Odpowiednim miejscem do przechowywania mebli jest garaż lub wiata, gdzie dodatkowo zapewniona jest wentylacja. Drewno jest produktem naturalnym, który nawet po obróbce nie przestaje reagować na zmienne warunki atmosferyczne.

W przypadku mebli malowanych zalecane jest czyszczenie za pomocą wilgotnej szmatki. Pod wpływem wilgotności oraz zmiennych warunków atmosferycznych powierzchnia lakieru może ulec zużyciu, popękaniu, otarciu. W takich przypadkach zalecane jest przeszlifowanie drewna i pomalowanie na nowo.

Wszystkie kolekcje mebli ogrodowych dostępne w DLH to produkty wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Niemniej dla zachowania walorów estetycznych zalecana jest ich regularna pielęgnacja. W zależności od materiału, z którego wykonane zostały meble zalecane jest ich sezonowe olejowanie lub oczyszczanie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kształt blatu Prostokątny

Mogą cię również zainteresować następujące produkty