Stół Ogrodowy Santa Fe ze szklanym blatem

479.00 PLN
SKU: 220511000425
Ocena:
(5.0)

Dostępność: Niewielka ilość

479,00 zł /szt
Suma : 479,00 zł
Dane techniczne:
Szerokość:900 mm Głębokość:900 mm
Wysokość:740 mm
Waga:10 Kg
Materiał:Technorattan i szklany blat Zabezpieczenie wstępne:Lakierowanie
Szerokość lameli:
CMS tab
Opis produktu

Stół kwadratowy Santa Fe 740x900x900mm (czarny technorattan + szklany blat)

Stół kwadratowy Santa Fe dzięki połączeniu nowoczesnego Technorattanu i szklanego blatu, tworzy lekki i prosty do przesuwania mebel ogrodowy. Stół kwadratowy Santa Fe mogą Państwo stosować niemal wszędzie,  zaczynając od pomieszczeń kończąc na tarasach czy i ogrodach.

Za pomocą tego stoły ogrodowego pragniemy pokazać jak można połączyć dobry gust z modnym stylem. 

Stabilny stelaż wykonany z technorattanu jest długowieczny i charakteryzuje się najnowocześniejszym designem. Stół jest  całkowicie odporny na  działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie UV i zabrudzenia. Stóły Santa Fe jest  łatwy do czyszczenia oraz jest przyjazny dla środowiska. Stół może stać przez cały rok na zewnątrz, a żadne warunki atmosferyczne nie są mu straszne, dzięki czemu jest idealny do domu, ogrodu czy tarasu.

Meble z Technorattanu

Technorattan to materiał charakteryzujący się wyjątkową odpornością na działanie mikroorganizmów, warunków atmosferycznych, olejków do opalania oraz na plamy z wina i żywności. Mebli technorattanowych nie trzeba konserwować, wystarczy raz na jakiś czas przemywać wodą z dodatkiem łagodnego detergentu, a na co dzień można je czyścić suchą szmatką. Z uwagi na to iż jest to materiał pleciony, zaleca się przykrywanie ich pokrowcami, aby zapobiec gromadzeniu się brudu w szczelinach.

Wszystkie kolekcje mebli ogrodowych dostępne w DLH to produkty wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Niemniej dla zachowania walorów estetycznych zalecana jest ich regularna pielęgnacja. W zależności od materiału, z którego wykonane zostały meble zalecane jest ich sezonowe olejowanie lub oczyszczanie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kształt blatu Kwadratowy

Mogą cię również zainteresować następujące produkty