Zestaw promocyjny 5+1 SPAX-D 5 x 50 Kolor brązowy 1200 szt.

SKU: 170411000093
Ocena:

Dostępność: Prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności
tel. 512 245 978 email: sklep@dlh.pl
Dostępny na zamówienie

735,00 zł /opak
Suma : 735,00 zł
Dane techniczne:
Zawartość Zestawu:6 op. wkrętów SPAX-D
Kolor Wkrętów:Brąz
Zawartość 1 Opakowania: 200 szt. wkrętów
Rozmiar wkrętów: 5 x 50 mm
CMS tab
Opis produktu

Zestaw promocyjny wkretów Tarasowych firmy SPAX

Spax to niemiecka jakość, która swoje doświadczenie wykorzystuje już od 1823 r. Od tego czasu marka ta stała się synonimem jakości i bezpieczeństwa tworząc kilka generacji wkrętów. Kierując się maksymą „Bezkompromisowa jakość dla bezpieczeństwa bez kompromisów” Spax chce zapewnić przede wszystkim długie lata użytkowania dzięki najwyższej jakości i precyzji wykonania swoich produktów. SPAX to zawsze pewność i niezawodność!

SPAX-D to specjalne i jedyne takie w swoim rozwiązaniu mocowanie do tarasów. Wkręty spax-d to ekonomiczne i efektywne rozwiązanie do budowy tarasów innych ogrodowych konstrukcji drewnianych. Wkręty zapewniają stały docisk drewna do krawędziaków dzięki gwintowi dociągającemu. Ich konstrukcja umożliwia szybki i bezproblemowy montaż i jak i demontaż w przypadku konieczności wymiany pojedynczych desek. Małą cylindryczna główka w łatwy sposób zagłębia się w drewnie nie powodując jego deformacji zapewniając przy tym ładny wygląd.

Montaż:

Krok 1: Deskę tarasową i legary nawiercić wiertłem dwustopniowym możliwie na całą długość wiertła, wykorzystując wysokie obroty wkrętarki ( ok. 3 000 obr. / min.).

Krok 2: Wkręt SPAX wkręcić płynnym ruchem za pomocą wkrętarki i bita T-STAR plus T25, aż do zlicowania główki z deską tarasową.

Rezultat: Perfekcyjny wygląd, bez pęknięć i deformacji drewna, dzięki główce cylindrycznej. Gwint dociągający gwarantuje pewne dociągnięcie deski do legara.

Zestaw zawiera:

- 3 op. wkrętów SPAX-D z bitem w kolorze brązowym

- 3 op. wkrętów SPAX-D z bitem i wiertłem w kolorze brązowym

Zalety:

  • głębokie gniazdo na bitT-STAR plus - głębokie zagłębienie służy do bezpiecznego utrzymywania wkręta oraz zapobiega wyskakiwaniu bitu

  • szpic 4CUT - bez nawiercania i pękania drewna,czworokątny szpic rozdziela włókna,falisty gwint natychmiast "chwyta".

  • gwint dociągający - trwale łączy deski z legarami i zmniejsza skrzypienie konstrukcji

  • wyprodukowany ze  stali nierdzewnej A2 - zapewnia wyjątkowo dużą wytrzymałość na ścinanie,zrywanie,zginanie i przenikaniu główki przez drewno.

  • do trwałego mocowania drewna ilastego i egzotycznego

  • Posiada Europejską aprobatę techniczną