Wosk miękki C12 110 Dąb Jasny

8.49 PLN
SKU: S00000001308
Ocena:

Czas dostawy: 2-5 dni roboczych

Dostępność: Niewielka ilość

8,49 zł /szt
Suma : 8,49 zł
Dane techniczne:
Wymiary: 50x15mm
Twardość: 3
Temperatura topnienia: 74°C  
CMS tab
Opis produktu

Wosk miękki C12 110 Dąb Jasny

Czasem zdarza się tak, że niewystarczająco uda nam się zadbać o prawidłowe zabezpieczenie naszego mebla. Innym razem z powodu mechanicznego uderzenia dochodzi do uszkodzenia ukochanej szafki, biurka czy krzesełka. Rysy na powierzchni stają się widoczne i spędzają sen z powiek niejednemu domownikowi. Jak usunąć takie rysy z mebli i sprawić, że za chwilę będzie można pomyśleć, że był to tylko zły sen?

Wosk miękki służy do wypełniania i retuszu drobnych, płytkich uszkodzeń w miejscach mało widocznych. Zalecany jest do stosowania na powierzchni z płyt laminowanych, drewna i tworzyw sztucznych nie narażonych na intensywną eksploatację. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Wymaga zastosowania lakieru zabezpieczającego retusz. Jego niewątpliwą zaletą jest niski koszt i szybkość naprawy.

Sposób użycia:
Po oczyszczeniu i odtłuszczeniu uszkodzonego miejsca wprowadzić przez docisk szpachelką odpowiednią porcję wosku, a następnie zebrać jego nadmiar. Kolejny krok to odtłuszczenie powierzchni oraz zmatowienie szarym włóknem. Po zakończonej pracy powierzchnię zabezpieczyć lakierem o odpowiednim połysku.

Poniżej znajduje się filmik instruktażowy jak poprawnie wykonać pracę retuszerskie z użyciem wosku miękkiego.

 Zalety:

  • Materiał: wosk

  • Stopień twardości: 3

  • Temperatura topnienia: 74 stopnie Celsjusza

  • Dostępny w wielu odcieniach drewna

  • Dostępny w standardowych odcieniach RAL

  • Niska cena