Wosk twardy C13 090 Olcha Jasna

13.41 PLN
SKU: S00000001151
Ocena:

Czas dostawy: 2-5 dni roboczych

Dostępność: Niewielka ilość

13,41 zł /szt
Suma : 13,41 zł
Dane techniczne:
Wymiary: 50x15mm
Twardość: 6
Temperatura topnienia: 81°C  
CMS tab
Opis produktu

Wosk twardy C13 090 Olcha Jasna

Czasem zdarza się tak, że niewystarczająco uda nam się zadbać o prawidłowe zabezpieczenie naszego mebla. Innym razem z powodu mechanicznego uderzenia dochodzi do uszkodzenia ukochanej szafki, biurka czy krzesełka. Rysy na powierzchni stają się widoczne i spędzają sen z powiek niejednemu domownikowi. Jak usunąć takie rysy z mebli i sprawić, że za chwilę będzie można pomyśleć, że był to tylko zły sen?

Wosk twardy służy głównie do napraw powierzchni użytkowych typu: schody, drzwi, parkiet, stół, krzesła, fronty mebli.. Zalecany jest do stosowania na powierzchni z płyt laminowanych, drewna i tworzyw sztucznych nie narażonych na intensywną eksploatację. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Wymaga zastosowania lakieru zabezpieczającego retusz. Jego niewątpliwą zaletą jest niski koszt i szybkość naprawy.

Sposób użycia:
Po oczyszczeniu i odtłuszczeniu uszkodzonego miejsca nanieść małymi porcjami nagrzaną końcówką przyrządu do topienia wosków odpowiedni wosk. Nadmiar wosku usunąć szpachelką. Kolejny krok to odtłuszczenie powierzchni oraz zmatowienie szarym włóknem. Po zakończonej pracy powierzchnię zabezpieczyć lakierem o odpowiednim połysku.

 

Poniżej znajduje się filmik instruktażowy jak poprawnie wykonać pracę retuszerskie z użyciem wosku miękkiego.

 Zalety:

  • Materiał: wosk

  • Stopień twardości: 6

  • Temperatura topnienia: 81 stopnie Celsjusza

  • Dostępny w wielu odcieniach drewna

  • Dostępny w standardowych odcieniach RAL

  • Niska cena