Zaślepka Deski Kompozytowej Gala Jasny Brąz

39.00 PLN
SKU: 170500000378
Ocena:

Dostępność: Dostępny

39,00 zł /opak
Suma : 39,00 zł
Dane techniczne:
Opakowanie:12 szt.
Kolor:Jasny Brąz
CMS tab
Opis produktu

Zaślepka na czoło Deski z serii Gala

Zaślepka stanowi produkt wykończeniowy do deski kompozytowej Gala. Stosuje się ją na czoło deski zastępując tym samym listwę wykończeniową. Skutecznie zakrywa otwory komorowe deski pozostawiając czoło deski estetyczne i zabezpieczone przed dostawaniem się brudu, lub zadomowieniem małych owadów czy dobnych gryzoni.

Montaż odbywa się na wcisk po uprzednim pokryciu klejem do twardego PVC. Zaślepki będą idealnym rozwiązaniem szczególnie dla estetów, jak również dla wszystkich dbających o szczegóły wykończenia.

Produkt występuje w gamie kolorystycznej analogicznej do deski tarasowej Gala. W opakowaniu znajduje się 12 szt.

Podczas budowy tarasu stawiasz na nowoczesny kompozyt? Jasnobrązowa zaślepka deski kompozytowej do desek z serii Gala pomoże Ci w perfekcyjny sposób wykończyć podest. Dzięki niej zakryjesz otwory komorowe deski. W ten sposób zapobiegniesz przedostawaniu się wilgoci, zanieczyszczeń i małych zwierząt w głąb struktury. Dzięki temu konstrukcja będzie bezpieczna. Jednocześnie uzyskasz estetyczne wykończenie krawędzi, zaś atrakcyjny efekt wizualny utrzyma się przez wiele lat.

 

Estetyczny i trwały sposób na wykończenie deski

Jasnobrązowa zaślepka deski kompozytowej została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporna na wilgoć i drobne uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest przeznaczony do montażu na czole deski, a więc stanowi odpowiednik listwy stosowanej na długości. Przymocujesz go poprzez docisk przy pomocy kleju do twardego PVC. W opakowaniu znajduje się 12 sztuk – dobierz ilość odpowiednią do wykończenia całego podestu.

 Zalety:

  • Materiał: tworzywo sztuczne

  • Prosty montaż

  • Wymiary: 150 x 25 x 5 mm

  • Szerokie zastosowanie

  • Montaż: na klej do twardego PVC

  • Polski producent

  • Ilość w opakowaniu: 12 szt.

  • Trwałość i odpornoćć na zarysowania.