Zaślepka Deski Kompozytowej Gala Teak

40.00 PLN
SKU: 170500000377
Ocena:

Dostępność: Dostępny

40,00 zł /opak
Suma : 40,00 zł
Dane techniczne:
Opakowanie:12 szt.
Kolor:Teak
CMS tab
Opis produktu

Zaślepka na czoło Deski z serii Gala

Zaślepka stanowi produkt wykończeniowy do deski kompozytowej Gala. Stosuje się ją na czoło deski zastępując tym samym listwę wykończeniową. Skutecznie zakrywa otwory komorowe deski pozostawiając czoło deski estetyczne i zabezpieczone przed dostawaniem się brudu, lub zadomowieniem małych owadów czy dobnych gryzoni.

Montaż odbywa się na wcisk po uprzednim pokryciu klejem do twardego PVC. Zaślepki będą idealnym rozwiązaniem szczególnie dla estetów, jak również dla wszystkich dbających o szczegóły wykończenia.

Produkt występuje w gamie kolorystycznej analogicznej do deski tarasowej Gala. W opakowaniu znajduje się 12 szt.

Podczas wznoszenia tarasu stawiasz na innowacyjny kompozyt? Zaślepka deski kompozytowej Teak to sposób na wykończenie podestu. Jest przeznaczona do desek z serii Gala. Służy do zabezpieczenia czoła deski w podobny sposób, jak listwa chroni ją na dłuższej krawędzi. Produkt przytwierdzisz na docisk przy pomocy kleju do twardego PVC – dzięki dopasowanym wymiarom zaślepka jest w pełni kompatybilna z deskami Gala. W ten sposób zasłonisz otwory komorowe i zyskasz pewność, że w głąb konstrukcji nie przedostaną się zanieczyszczenia, owady ani niewielkie zwierzęta, zaś deska zyska atrakcyjniejszy wygląd.

 

Estetyczne i funkcjonalne wykończenie deski

Zaślepka deski kompozytowej Teak do desek z serii Gala została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego. Jest odporna na wilgoć i drobne uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu przetrwa długi czas w pierwotnym stanie, zapewniając estetyczne wykończenie tarasu i większe bezpieczeństwo konstrukcji. W opakowaniu znajdziesz 12 sztuk. Oferujemy też zaślepki w innych kolorach.

 

Zalety:

  • Materiał: tworzywo sztuczne

  • Prosty montaż

  • Wymiary: 150 x 25 x 5 mm

  • Szerokie zastosowanie

  • Montaż: na klej do twardego PVC

  • Polski producent

  • Ilość w opakowaniu: 12 szt.

  • Trwałość i odpornoćć na zarysowania.