0,00 zł
0 0,00 zł

Zestaw Mebli Ogrodowych Lynx

0.00 PLN
SKU: Zestaw Lynx
Ocena:
Dane techniczne:
Wymiary Krzesła: Wymiary Stołu:
Głębokość: 560 mm Długość: 900 mm
Szerokość:600 mm Szerokość:900 mm
Wysokość:860 mm
Wysokość:700 mm
Materiał:Polywood i aluminium 

Dostępność: Niewielka ilość

Nazwa produktu Cena Ilość
Stół ogrodowy kwadratowy Lynx 419.00
Suma: 0,00 zł
CMS tab
Opis produktu

Zestaw Lynx 

Dzięki połączeniu nowoczesnego materiału polywood i aluminium, tworzy lekki i prosty do przesuwania zestaw ogrodowy. Zestaw Lynx mogą Państwo stosować niemal wszędzie,  zaczynając od pomieszczeń kończąc na tarasach czy ogrodach.

Za pomocą tego zestawu ogrodowego pragniemy pokazać jak można połączyć dobry gust z modnym stylem. 

Stabilny stelaż wykonany z bardzo oryginalnego czarnego aluminium jest długowieczny i charakteryzuje się najnowocześniejszym designem. Zestaw jest  całkowicie odporny na  działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie UV i zabrudzenia. Zestaw Lynx jest  łatwy do czyszczenia oraz jest przyjazny dla środowiska. Zestaw może stać przez cały rok na zewnątrz, a żadne warunki atmosferyczne nie są mu straszne, dzięki czemu jest idealny do domu, ogrodu czy tarasu.

Meble z Polywood

Polywood jest szczególnie wytrzymałym tworzywem odpornym na zmienną pogodę i działanie mikroorganizmów. Nie wymaga specjalnej konserwacji. Meble z kolekcji Polywood można łatwo czyścić za pomocą ściereczki i czystej wody. Należy pamiętac by nie zostawiać na meblach szklanych naczyń ponieważ przy kontakcie ze słońcem mogą powodować zbytnie nagrzewanie się mebla . Zalecane jest używanie podkładek i obrusów. Podczas zimy, meble należy umieścić w suchym miejscu. Jeśli jednak nie jest to możliwe, meble z materiału Polywood mogą być pozostawione na zewnątrz. Należy jednak nakryć je specjalnym pokrowcem. Po kilku latach użytkowania, pod wpływem różnorodnych warunków atmosferycznych oraz promieni UV, kolor mebli może nieznacznie zmienić swój odcień. Aby odświeżyć meble ogrodowe z kolekcji Polywood wystarczy pomalować je zwykłą farbą akrylową. To przywróci im kolor i świeżość.

Wszystkie kolekcje mebli ogrodowych dostępne w DLH to produkty wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Niemniej dla zachowania walorów estetycznych zalecana jest ich regularna pielęgnacja. W zależności od materiału, z którego wykonane zostały meble zalecane jest ich sezonowe olejowanie lub oczyszczanie.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty