Zestaw Mebli Ogrodowych Akacja 6+1

2400.00 PLN
SKU: Zestaw Mebli Ogrodowych Akacja 6+1
Ocena:

Dostępność: Niewielka ilość

2 400,00 zł /szt
Suma : 2 400,00 zł
Dane techniczne:
Wymiary Krzesła: Wymiary Stołu:
Głębokość: 600 mm Długość: 1400/1900 mm
Szerokość:530 mm Szerokość:900 mm
Wysokość:900 mm
Wysokość:750 mm
Materiał:Drewno Akacja
CMS tab
Opis produktu

Zestaw Mebli Ogrodowych Akacja 6+1

Tradycyjny drewniany zestaw sprawdzi się idealnie w kązdym ogrodzie i tarasie. Komplet został wykonany z drewna akacjowego, które zapewni mu bardzo długi okres użytkowania i trawłość.

 

W skład zestawu wchodzi:
  • 6 składanych krzeseł z akacji z podłokietnikami: 53x60x90 cm
  • Stół ogrodowy z akacji, rozkładany blat (mechanizm motylkowy): 190/140x90x75 cm

 

Meble drewniane

Wykorzystywane w produkcji mebli drewno posiada doskonałe parametry odpornościowe i znakomicie nadaje się do zastosowania na zewnątrz. W przypadku zabrudzeń meble należy czyścić zwykłą szczotką lub zmywakiem, nie należy używać szczotek metalowych. Przynajmniej raz w sezonie zalecane jest olejowanie mebli środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.  W sytuacjach – kiedy mebel jest bardziej zniszczony – zalecane jest polerowanie mebli papierem ściernym gdy  powierzchnia mebla jest sucha. Po oczyszczeniu, należy mebel przepłukać czystą wodą. Kiedy drewno wyschnie, możemy odświeżyć specjalnym olejem do zastosowania na zewnątrz. W okresie zimowym meble drewniane powinny być chronione przed kontaktem z wodą i mrozem, nigdy nie należy przechowywać mebli ogrodowych w suchym i ciepłym miejscu. Odpowiednim miejscem do przechowywania mebli jest garaż lub wiata, gdzie dodatkowo zapewniona jest wentylacja. Drewno jest produktem naturalnym, który nawet po obróbce nie przestaje reagować na zmienne warunki atmosferyczne.

W przypadku mebli malowanych zalecane jest czyszczenie za pomocą wilgotnej szmatki. Pod wpływem wilgotności oraz zmiennych warunków atmosferycznych powierzchnia lakieru może ulec zużyciu, popękaniu, otarciu. W takich przypadkach zalecane jest przeszlifowanie drewna i pomalowanie na nowo.

Wszystkie kolekcje mebli ogrodowych dostępne w DLH to produkty wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Niemniej dla zachowania walorów estetycznych zalecana jest ich regularna pielęgnacja. W zależności od materiału, z którego wykonane zostały meble zalecane jest ich sezonowe olejowanie lub oczyszczanie.

"