zestaw siłowników do AVENTOS HK, współczynnik mocy 3200-9000

SKU: S00000000478
Ocena:

Dostępność: Prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności
tel. 512 245 978 email: sklep@dlh.pl
Dostępny na zamówienie

278,25 zł /szt
Suma : 278,25 zł
Dane techniczne:
Współczynnik mocy: 3200-9000 przy 2 szt.
Cena za: Komplet
Min. głębokość korpusu: 207 mm Materiał: Stal
Nr Katalogowy:  20K2500.05  
CMS tab
Opis produktu

Zestaw siłowników do AVENTOS HK, współczynnik mocy 3200-9000

Profesjonaliści doceniają ten podnośnik, jako idealne rozwiązanie do ciężkich frontów w szafce górnej. Sposób, w jaki front unosi się powoduje, że wymaga on tylko niewielkiej przestrzeni nad korpusem. Podnośnik AVENTOS HK usuwa się całkowicie z obszaru ruchu i dlatego podczas gotowania może pozostać cały czas otwarty. Dedykowane są do korpusów o wysokości od 205 do 600 mm i szerokości do 1800 mm. 4 typy siłownika pozwalają na pełen wachlarz zastosowań. Siłownik i mocowania frontu zostały zaprojektowane tak, aby można było je stosować z obu stron. Z udziałem podnośnika do frontów uchylnych można zrealizować fronty drewniane, ale również szerokie lub wąskie ramki aluminiowe. BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie. System podnośników można również połączyć z SERVO-DRIVE, elektrycznym wspomaganiem ruchu – do zastosowania w całej kuchni albo w pojedynczym rozwiązaniu. TIP-ON otwiera fronty bez uchwytów całkowicie mechanicznie. Proste zmiany pozycji standardowych okuć pozwalają zastosować AVENTOS HK również do rozwiązań na ucios i z podfrezowaniem.

Wszystkie elementy AVENTOS HK można z łatwością zamontować. Ustawienie siłownika odpowiednio do wagi i wielkości frontu gwarantuje jego niezawodne otwieranie, zamykanie, a także zatrzymanie na dowolnej wysokości przez cały czas użytkowania. Transport jest równie prosty. Dzięki zamkniętemu ramieniu podnośnika żadne elementy nie ocierają korpusu.

Za pomocą współczynnika mocy mogą Państwo określić wymagany siłownik. Współczynnik mocy zależy od wagi górnego i dolnego frontu i od wysokości korpusu. Zastosowanie trzeciego silownika zwiększa o 50% współczynnik mocy i tym samym dopuszcza większą wagę frontu. W przypadku asymetrycznych frontów większy front musi być na górze!

Dzięki sprawdzonej technice CLIP montaż przebiega praktycznie bez użycia narzędzi. Regulacja jest przeprowadzana z łatwością w kilka chwil. Ustawienie siłownika odpowiednio do wagi i wielkości frontu gwarantuje jego niezawodne otwieranie i zamykanie przez cały czas użytkowania. Wystające elementy można zdemontować dla łatwiejszego transportu.

Zalety montażu:

 • Brak wystających elementów-Zdejmowany podnośnik teleskopowy – zaleta podczas produkcji mebli i ich montażu.

 • mechanizm CLIP- Bez użycia narzędzi, prosto i szybko - to wyróżnia wielokrotnie sprawdzony mechanizm CLIP.

 • Płynna regulacja siły- Za pomocą wkrętarki akumulatorowej można wyregulować siłownik odpowiednio do wagi frontu. W ten sposób front uchylny zatrzymuje się na dowolnej wysokości.

 • Regulacja w 3 wymiarach- Harmonijny układ szczelin: komfortowa regulacja w 3 wymiarach.


 

 Zalety:

  • Materiał: Stal

  • Styl nowoczesny

  • otwiera się bez trudu

  • zatrzymuje się w każdej pozycji otwarcia

  • zamyka się delikatnie i cicho, dzięki BLUMOTION

  • oferuje łatwy dostęp do wnętrza szafki

  • długi okres użytkowania

  • harmonijne wzornictwo

 

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Aventos Aventos HK
Rodzaj Siłownik
zestaw siłowników do AVENTOS HK, współczynnik mocy-Karta produktu Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: n/a)

Mogą cię również zainteresować następujące produkty