Siatka  Lista 

5 produkt(ów)

na stronę
Sortowanie
 • Pozycja rosnąco
 • Pozycja malejąco
 • Ceny rosnąco
 • Ceny malejąco
 • Nazwy A-Z
 • Nazwy Z-A

Siatka  Lista 

5 produkt(ów)

na stronę
Sortowanie
 • Pozycja rosnąco
 • Pozycja malejąco
 • Ceny rosnąco
 • Ceny malejąco
 • Nazwy A-Z
 • Nazwy Z-A

Blaty postforming

Blat postforming – rozwiązanie do każdej kuchni

Wyposażenie kuchni to inwestycja na lata, warto więc przyłożyć wagę do jego skompletowania. Liczy się zarówno estetyczny oraz praktyczny aspekt aranżacji, jak i wysoka jakość produktów, która zagwarantuje bezproblemowe korzystanie z ich funkcjonalności. Nie bez przyczyny do najpopularniejszych rozwiązań należy blat postforming.

Blaty z postformingu charakteryzują się świetnymi parametrami wytrzymałościowymi przy stosunkowo niskiej cenie. Są wytwarzane z płyt wiórowych pokrytych laminatem odpornym na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Blat o trwałej powierzchni wykonanej z laminatu nie wchłania plam po barwiących cieczach, a także jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości przy pomocy domowych środków czystości. Nie odparzy się na skutek kontaktu z kubkiem gorącej herbaty ani nie zblaknie pod wpływem promieniowania słonecznego.

 

Poznaj blaty z postformingu dostępne w naszej ofercie

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz blaty robocze postforming w wielu wariantach. Dzięki innowacyjnej technologii laminowania możliwe jest wykonanie różnorodnych wzorów na powierzchni – blat może imitować drewno, metal, marmur oraz inne surowce. Dostępne są również jednobarwne warianty pozbawione desenia. Tak duża różnorodność stylistyczna blatów z postformingu jest olbrzymią zaletą tego rozwiązania.

Modele w wielu kolorach i wzorach bez trudu dopasujesz do swojej kuchni. Do najczęściej wybieranych wariantów należą blaty imitujące drewno, które podkreślają przytulny charakter domowego wnętrza i świetnie odnajdują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Oferujemy m. in. wzór orzecha, dębu czy sosny. Powierzchnie naśladujące marmur, piaskowiec, grafit i inne minerały, a także wzory metaliczne, doskonale prezentują się w nowoczesnych wystrojach – również industrialnych i loftowych.

Dostępne w naszej ofercie blaty wykonane w technologii postforming wyróżniają się wysoką jakością. Rdzeń z płyty biurowej został wzmocniony materiałem przeciwprężnym i starannie pokryty wysokociśnieniowym laminatem (HPL), która odpowiada za parametry techniczne powierzchni blatu. Zwróć uwagę, że w ten sam sposób zabezpieczono krawędź – ma to znaczenie nie tylko ze względów estetycznych, ale również funkcjonalnych. Blat często jest narażony na kontakt ze ściekającym płynem, np. na skutek chlapania podczas zmywania.

 

Jaki blat z postformingu wybrać?

Liczne zalety, którymi wyróżnia się blat postforming, czynią z niego atrakcyjną alternatywę dla droższych odpowiedników z drewna czy granitu. Dostępne w standardowych wymiarach produkty z łatwością dopasujesz do projektu aranżacji kuchni. Optymalna grubość zapewnia stabilność, zaś spora długość umożliwia pokrycie dużej powierzchni i – w razie potrzeby – estetyczne docięcie blatu. Oferujemy blaty w dwóch szerokościach, które dostosujesz do głębokości mebli lub barku dzielącego kuchnię i salon.

Właściwości techniczne wszystkich dostępnych blatów są jednakowe ze względu na materiały wykorzystane do produkcji. Największe znaczenie ma zatem dobór koloru i desenia. W przypadku niewielkiej kuchni warto postawić na jasne odcienie, które optycznie powiększą wnętrze. Z kolei kontrastujące, ciemne blaty z pewnością dodadzą aranżacji szyku.