0,00 zł
0 0,00 zł

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 25 z 77

na stronę

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 25 z 77

na stronę

Podłogi drewniane

Dlaczego podłogi drewniane?

Podłogi drewniane wpływają na nasze samopoczucie, a to dlatego ze nasze samopoczucie uzależnione jest od naszego otoczenia. Drewno jest materiałem wyjątkowym, pochodzącym z Natury, która stworzyła tysiące gatunków drzew o niepowtarzalnym wyglądzie. Produkty wykonane z drewna wykorzystywane są w budownictwie od najstarszych czasów. Jest to surowiec najlepszy i najbardziej naturalny o niepowtarzalnym i ponadczasowym charakterze.

Wybierając podłogę drewnianą będziesz mógł cieszyć się codziennym kontaktem ze szlachetnym, naturalnym materiałem łączącym w sobie piękno z jakością i trwałością materiału. Stosując podłogi drewniane nasze wnętrze staje się przytulne i ciepłe. Drewniana podłoga nadaje indywidualnego charakteru pomieszczeniom, ponieważ każda deska jest inna, każda jest niepowtarzalna. Stosując naturalne materiały, takie jak drewno, twój dom nabiera specyficznego mikroklimatu, zgodnego z pochodzeniem drewna. Drewniana podłoga jest podstawą do kompozycji wnętrza, a starannie dobrana z meblami oraz dodatkami, sprawi, że każdy dzień będzie Cię zachwycał swoim pięknem, elegancją oraz klasą.

Podłogi drewniane - drewno wprowadza spokój i pozytywną energią. Co więcej daje nam poczucie bezpieczeństwa.

Inwestując w podłogę drewnianą możesz mieć pewność, że będzie ona służyła przez wiele lat. W ofercie DLH znajdują się najwyższej klasy produkty, które zaspokoją najbardziej wymagających klientów. Elegancka drewniana podłoga zapewnia efektowne wykończenie wnętrza i znacznie podnosi jego prestiż.

Oferta DLH to podłogi lite oraz  podłogi warstwowe.

Drewniane podłogi z kolekcja Avangard to uroda drewna w nowoczesnym wydaniu

Drewniane podłogi z kolekcji Avangard należą do wyjątkowych propozycji, które  łączą naturalne piękno drewna z jego niezwykłą trwałością, umożliwią tworzenie powierzchni z tego bardzo szlachetnego materiału również w miejscach intensywnie eksploatowanych, takich jak restauracje, hotele czy inne obiekty użyteczności publicznej (szkoły, biura, itp.). Jednocześnie kolekcję tę wyróżniają unikalne walory estetyczne, nadające aranżacji klasę i oryginalny charakter. W skład kolekcji Avangard wchodzi nie tylko jasna podłoga dębowa, ale i 5 innych gatunków drewna: kempas, merbau i teak o miodowo-rudych odcieniach, oraz ciemniejsze odmiany podłóg ipe, i palisander. Drewno teak doskonale nada się do sauny, merbau doda naszemu salonowi dostojności, kempas ożywi i ociepli przestrzeń jadalniano-kuchenną, a palisander o intrygującym wybarwieniu i fantazyjnej strukturze sprawdzi się jako materiał do stworzenia schodów. Każda odmiana drewna charakteryzuje się niepowtarzalnym rysunkiem i oryginalnym wybarwieniem, nadającym każdej przestrzeni wyrafinowanego, prestiżowego charakteru.

Drewniana podłoga Avangard to podłoga z lamelek wykonanych z litego drewna. Klepki łączy się na styk i montuje do podłoża za pomocą kleju. Podłoga jest surowa i wymaga od inwestora wykończenia w zależności od upodobań użytkownika(olejowania lub lakierowania po montażu). Wykończenie olejem podkreśla naturalne usłojenie i barwę drewna, a powłoka lakierowana ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości. Drewno teak, merbau nadaje się do miejsc intensywnie eksploatowanych takich jak hotele, restauracje oraz obiekty użyteczności publicznej.

Drewniane podłogi z kolekcji Exotic – niepowtarzalny styl dla najbardziej wymagających

Drewniane podłogi z kolekcji Exotic to lite deski z wyselekcjonowanych gatunków drewna egzotycznego, które swoją kolorystyką i strukturą wyróżniają się z pośród innych kolekcji.

W skład drewnianych podłóg w kolekcji Exotic wchodzą gatunki drewna: złocisty teak, merbau od barwy czerwonobrązowej do ciemnobrązowej, oraz akacja.

Drewniane podłogi Exotic łączone są na pióro-wpust co umożliwia łączenie wielu elementów przy zachowaniu nieskazitelnie równej powierzchni. Podłoga jest montowana do podłoża za pomocą kleju.  Kolekcja Exotic może być w wersji surowej do dalszego wykończenia olejem bądź lakierem po montażu oraz w wersji wykończonej fabrycznie lakierem utwardzonym (posiada mikrofazę na 4 krawędziach).

Drewno egzotyczne jest trwałe, stabilne i bardzo odporne na czynniki zewnętrzne. Oryginalny rysunek drewna podkreśla styl luksusowych, wysmakowanych wnętrz mieszkalnych, a także obiektów użyteczności publicznej jak banki, teatry, restauracje czy ekskluzywne hotele.

Drewniane podłogi z kolekcji Bamboo – orientalny styl i największe parametry użytkowania

Podłogi drewniane z bambusa są wyjątkowe dzięki ciekawej strukturze, odzwierciedlającej budowę bambusowych pędów. Kolekcja Bamboo wyróżnia się bursztynową barwą, którą można modyfikować poprzez obróbkę termiczną. 

Drewniana podłoga Bamboo dostępna jest w dwóch wersjach. Deski lite wykończone lakierem utwardzonym UV z prasowanego bambusa w odcieniach jasnym i karmelowym. Deski lite z kolekcji Bamboo łączone są na pióro-wpust i montowane do podłogi za pomocą kleju.  Kolekcja Bamboo to także podłogi 3 – warstwowe składające się z wierzchniej warstwy bambusowej, płyty HDF oraz drewnianej warstwy spodniej, dostępne w kolorystyce: biały, szary, karmel, brąz. Produkt ten łączy w sobie wyjątkowy charakter bambusa z zaletami podłóg warstwowych. Deski bambusowe prasowane pod wysokim ciśnieniem zyskują dużą twardość i stabilność wymiarową.

Drewniane podłogi z kolekcji Deco Line – niezmiennie piękne przez wiele lat

Kolekcja drewnianych podłóg Deco Line wyprodukowana jest ze szlachetnego drewna dębowego z warmińsko-mazurskich lasów o doskonałych parametrach użytkowych, gęstym usłojeniu i niepowtarzalnej barwie. Podłogi dębowe z kolekcji Deco Line będą stanowić oryginalną ozdobę każdego wnętrza. Swój unikalny charakter zyskują w procesie szczotkowania, fazowania, dobarwiania i wykańczania. Deski warstwowe charakteryzuje najwyższa  stabilność i pewność długiego użytkowania bez konieczności renowacji. Łączą trwałość i naturalny wygląd parkietu tradycyjnego z panelami podłogowymi.

Drewniane podłogi z kolekcji Deco Line to podłogi dwuwarstwowe, których warstwa wierzchnia to drewno dębowe o nominalnej grubości 4 mm. Deski łączone są na pióro-wpust i montowane do podłoża za pomocą kleju. Warstwowe podłogi Deco Line można montować na ogrzewaniu podłogowym.

Drewniana podłoga warstwowa Deco Line występuje w dwóch klasach: Classic i Elegance. Klasa Classic to naturalnie różnorodna kolorystyka, dowolny układ słojów, dopuszczalne zdrowe sęki i szpachlowane zepsute sęki, dopuszczalny błyszcz, brak bielu. Klasa Elegance – zbliżona kolorystyka bez wyraźnych przebarwień, dowolny układ słojów, dopuszczalne zdrowe sęki, brak zepsutych sęków i bieli.

Drewniane podłogi z kolekcji Jodełka – tradycyjna elegancja w nowoczesnej odsłonie.

Drewniana podłoga dębowa ułożona w Jodełkę francuską. Wzór Jodełki powraca wielkim stylu znajdując uznanie w oczach projektantów i użytkowników. Szeroki wybór wykończeni powierzchni deski sprawia, ze tradycyjny wzór znakomicie wpisuje się w nowoczesne jaki i klasyczne aranżacje. Kolekcja Deco Line Jodełka, dzięki warstwowej budowie desek, odznacza się wysoką stabilnością a warstwowa wierzchnia z drewna dębowego nadaje powierzchni trwałość i szlachetność.

Podłogi drewniane z kolekcji Deco Line to podłogi dwuwarstwowe, których warstwa wierzchnia to drewno dębowe o nominalnej grubości 4 mm. Deski łączone są na pióro-wpust i montowane do podłoża za pomocą kleju. Warstwowe podłogi Deco Line można montować na ogrzewaniu podłogowym.

Podłoga drewniana warstwowa Deco Line występuje w dwóch klasach: Classic i Elegance. Klasa Classic to naturalnie różnorodna kolorystyka, dowolny układ słojów, dopuszczalne zdrowe sęki i szpachlowane zepsute sęki, dopuszczalny błyszcz, brak bielu.Klasa Elegance – zbliżona kolorystyka bez wyraźnych przebarwień, dowolny układ słojów, dopuszczalne zdrowe sęki, brak zepsutych sęków i bieli.

Podłogi drewniane z kolekcji Antique – unikalny charakter wydobyty ręką rzemieślników

Podłogi drewniana z kolekcji Antique to propozycja do osób marzących o rustykalnej podłodze w swoim domu, restauracji czy pensjonacie. Podłogi występują w wersji dwuwarstwowej lub trójwarstwowej.Dzięki wielu zabiegom wykańczającym, dębowe podłogi z tej kolekcji zyskują unikalne wykończenie, kolor i strukturę.

Podłoga drewniana Antique może być olejowana lub lakierowana. Proces wędzenia lub termowania nadaje drewnu brązowy kolor, uwydatnienie struktury drewna uzyskujemy poprzez szczotkowanie lub piaskownaie.  Naturalne piękno drewna w klasie selekcji Country, nadaje każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny styl. Tworzą we wnętrzu klimat domowego ciepła i przytulności, są także trwałe i długowieczne dzięki zastosowanym materiałom i swojej warstwowej budowie.

Klasa Country charakteryzuje się dopuszczalnymi zdrowymi sękami, szpachlowaniem, dopuszczalna jest biel oraz zróżnicowanie kolorystyczne, błyszcz, pęknięcia szpachlowe.

Podłogi winylowe z kolekcji LVT

Warstwowe podłogi winylowe LVT mają szereg zalet – są proste i szybkie w montażu (łączenie desek w systemie SoftLoc G2, montowane bezklejowo „na pływająco”), trwałe a także łatwe w pielęgnacji. To wszystko sprawia, że są one w szczególności rekomendowane do intensywnie użytkowanych wnętrz, takich jak restauracje, centra handlowe, hotele czy szkoły. Dzięki odporności na wilgoć bardzo dobrze sprawdza się w domowych kuchniach i łazienkach.  Podłoga winylowa może być montowana na ogrzewaniu podłogowym. Wykonana z nich podłoga jest ciepła i przyjemna w dotyku, tłumi niepożądane hałasy. Kolekcja podłóg winylowych LVT wyróżnia się szeroką gamą wzorniczą – ich wzory idealnie naśladują kolorystykę i rysunek drewna. Wytłoczone na powierzchni struktury podkreślają efekt naturalnej podłogi.