Siatka  Lista 

9 produkt(ów)

na stronę
Sortowanie
 • Pozycja rosnąco
 • Pozycja malejąco
 • Ceny rosnąco
 • Ceny malejąco
 • Nazwy A-Z
 • Nazwy Z-A

Siatka  Lista 

9 produkt(ów)

na stronę
Sortowanie
 • Pozycja rosnąco
 • Pozycja malejąco
 • Ceny rosnąco
 • Ceny malejąco
 • Nazwy A-Z
 • Nazwy Z-A

Listwy przypodłogowe białe lakierowane

Czym wyróżniają się listwy przypodłogowe białe lakierowane?

Podczas układania podłogi drewnianej przy ścianach powstają tzw. szczeliny dylatacyjne, które nie wyglądają zbyt atrakcyjnie i do tego mogą sprawiać kłopot w czyszczeniu. Ich obecność jest jednak konieczna – kilkumilimetrowe przerwy zapewniają drewnianym włóknom możliwość rozszerzania i kurczenia się na skutek zmian w temperaturze i wilgotności powietrza bez ryzyka wypaczenia podłogi. Jeżeli chcesz estetycznie wykończyć posadzkę, postaw na listwy przypodłogowe białe lakierowane.

Biała listwa przypodłogowa jest uniwersalna nie tylko ze względu na swój ponadczasowy kolor. W razie potrzeby możesz bez trudu przemalować białe listwy na dowolny odcień tak, aby dopasować barwę do kolorystyki panującej w danym wnętrzu. Oznacza to, że mimo różnych wystrojów we wnętrzach swojego domu, możesz zastosować ten sam model listwy w różnych odcieniach do wykończenia wszystkich podłóg, jednocześnie zachowując spójność domowej aranżacji, jak i indywidualny charakter pomieszczeń.

Oferujemy listwy przypodłogowe białe lakierowane wykonane z drewna egzotycznego. Dojrzewający w ciepłym i wilgotnym klimacie surowiec jest znacznie odporniejszy od rodzimych gatunków drewna – nie reaguje na zmiany w wilgotności powietrza i nie wypacza się. Ponadto charakteryzuje się wieloletnią trwałością.

 

Jaki model wybrać i o czym warto pamiętać podczas montażu?

Jaka listwa sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Aby dokonać udanego zakupu, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Należy do nich przede wszystkim wysokość listwy. W asortymencie naszego sklepu dostępne są modele 60-120 mm. Najczęściej wybierane są niższe warianty, jednak wysokie listwy są bardzo użyteczne – pozwalają na zakrycie uszczerbków i zabrudzeń, które wynikają z posiadania zwierzęcia lub stawiania butów pod ścianą przedpokoju.

Zwróć uwagę również na przekrój listwy – mowa tu nie tylko o dekoracyjnych frezach. Jeżeli chcesz w dyskretny sposób przeprowadzić kabel pod listwą, upewnij się, że dany model jest odpowiednio wyprofilowany. Oferujemy zarówno listwy z wycięciem, jak i w pełni przylegające do ściany.

Aby listwy przypodłogowe prawidłowo spełniały swoją funkcję użytkową, powinny być zamocowane wyłącznie do ściany. Przyklejenie ich do samej podłogi spowoduje, że będą się poruszać wraz z nią, zaś przymocowanie do obu powierzchni uniemożliwi posadzce swobodną pracę. Dzięki montażowi naściennemu zyskasz pewność, że szczelina dylatacyjna będzie zawsze estetycznie osłonięta bez szkody dla desek podłogowych.

 

Produkty godne polecenia

Wybierając listwy przypodłogowe z naszej oferty, możesz mieć pewność, że będą one znacznie trwalsze niż popularne odpowiedniki z drewna krajowego, listwy MDF i innych materiałów. Starannie wyselekcjonowane i poddane precyzyjnej obróbce drewno egzotyczne to materiał najwyższej klasy, który łączy doskonałe parametry z ponadczasową estetyką. Dzięki czemu białe listwy przypodłogowe zachowają nienaganną prezencję przez wiele lat. Zaufaj jakości naszych produktów i przekonaj się o ich doskonałych właściwościach, wykorzystując je do aranżacji swoich wnętrz.