Listwa Przypodłogowa Ćwierćwałek

15.86 PLN
SKU: 180211002114
Ocena:
(5.0)

Dostępność: Dostępny

15,86 zł /szt
Suma : 38,06 zł
Dane techniczne:
Wysokość:15 mm
Długość: 2400 mm
Grubość: 15 mm  
Profil:
CMS tab
Opis produktu

Listwa Przypodłogowa Ćwierćwałek

Oferowane przez DLH listwy przypodłogowe z drewna egzotycznego, cechują się doskonałą jakością i wysokimi parametrami technicznymi. Przewyższają one znacznie powszechnie stosowane listwy z płyt MDF pod względem odporności na zmiany wilgotności i paczenie. Listwy dostępne są w kilku rozmiarach oraz rodzajach profili. Listwy są fabrycznie wykończone białym akrylem i można montować je bez konieczności dodatkowego zabezpieczenia powierzchni. Listwy dekoracyjne można malować na dowolny kolor, dzięki czemu będą doskonale pasować do każdego pomieszczenia.

Listwa Przypodłogowa Ćwierćwałek nie sprawi Ci trudności podczas montażu. Produkt jest gotowy do zastosowania – nie musisz dodatkowo zabezpieczać powierzchni. Ćwierćwałek drewniany pozwoli Ci estetycznie wykończyć okładzinę podłogową. Produkt umożliwi zabezpieczenie dolnej części ściany przed uderzeniami czy zabrudzeniem. Doskonałe parametry techniczne umożliwią Ci wykorzystanie listwy w dowolnym pomieszczeniu, na przykład kuchni.

Ćwierćwałek drewniany – czym się wyróżnia?

Wykorzystanie do produkcji drewna egotycznego sprawia, że to odporna na uszkodzenia mechaniczne listwa. Ćwierćwałek z naturalnego surowca przewyższa trwałością modele z MDF-u. Produkt został pokryty białym akrylem, dzięki czemu dobrze zaprezentuje się w różnych aranżacjach. Model możesz też przemalować. Dzięki temu listwa Przypodłogowa Ćwierćwałek będzie idealnie pasowała do stylu wnętrza. Produkt możesz stosować w kuchni, gdzie występuje zmienny poziom wilgoci. Listwa Przypodłogowa Ćwierćwałek jest na to odporna, a dodatkowo cechuje się niewrażliwością na paczenie.

Kolor:

Paleta NCS S0505Y

Zbliżony do RAL 9010

Właściwości:

  • Wysokiej jakości listwy drewniane wykończone białym akrylem

  • Listwy gotowe do montażu bez dodatkowego zabezpieczania powierzchni

  • Listwy można malować na dowolny kolor

  • Listwy wykonane ze stabilnego drewna egzotycznego łączonego na mikrowczepy.

  • Do produkcji wykorzystuje się gatunki drewna o wysokich parametrach technicznych, znacznie bardziej odporne na zmiany wilgotności i paczenie niż listwy MDF