Listwa Przypodłogowa Topaz 120

60.96 PLN
SKU: 180211002137
Ocena:
(4.0)

Dostępność: Dostępny

60,96 zł /szt
Suma : 146,30 zł
Dane techniczne:
Wysokość:120 mm
Długość: 2400 mm
Grubość: 15 mm  
Profil:
CMS tab
Opis produktu

Listwa Przypodłogowa Topaz120

Oferowane przez DLH listwy przypodłogowe z drewna egzotycznego, cechują się doskonałą jakością i wysokimi parametrami technicznymi. Przewyższają one znacznie powszechnie stosowane listwy z płyt MDF pod względem odporności na zmiany wilgotności i paczenie. Listwy dostępne są w kilku rozmiarach oraz rodzajach profili. Listwy są fabrycznie wykończone białym akrylem i można montować je bez konieczności dodatkowego zabezpieczenia powierzchni. Listwy dekoracyjne można malować na dowolny kolor, dzięki czemu będą doskonale pasować do każdego pomieszczenia.

Perfekcyjny wygląd podłogi wiąże się z jej starannym i dokładnym wykończeniem. Listwa Przypodłogowa Topaz 120 pozwoli stworzyć Ci przestrzeń o najwyższych walorach wizualnych. Wspaniała konstrukcja i uniwersalny kolor da Ci szansę na wnętrze pełne stylu i klasy. Wysokie parametry techniczne są gwarancją jakości przez kolejne lata. Listwa Przypodłogowa Topaz 120 sprawi, że Twoja podłoga nabierze nowoczesnego i zadbanego wyglądu.

Listwa z egzotycznego drewna - najlepszy rynkowy produkt

Listwa Topaz została wykonana z naturalnego drewna wykończonego białym akrylem. Jasna barwa oraz precyzyjne wykończenie, zawierające ozdobny szlif tworzy unikalny i wspaniały produkt. Listwa Przypodłogowa Topaz 120 to wzór doskonałej trwałości i jakości. Jest naturalnie odporna na paczenie oraz wilgotność. Inwestując w nią, uzyskasz wspaniały efekt wykończenia, na który od dawna zasługujesz.

Kolor:

Paleta NCS S0505Y

Zbliżony do RAL 9010

Właściwości:

  • Wysokiej jakości listwy drewniane wykończone białym akrylem

  • Listwy gotowe do montażu bez dodatkowego zabezpieczania powierzchni

  • Listwy można malować na dowolny kolor

  • Listwy wykonane ze stabilnego drewna egzotycznego łączonego na mikrowczepy.

  • Do produkcji wykorzystuje się gatunki drewna o wysokich parametrach technicznych, znacznie bardziej odporne na zmiany wilgotności i paczenie niż listwy MDF

Mogą cię również zainteresować następujące produkty