Kratka Tarasowa Drewniana 300x300 - Bangkirai 5 Lamelowy

15.99 PLN
SKU: 170211000015
Ocena:

Czas dostawy: 3-5 dni roboczych

Dostępność: Dostępny

15,99 zł /szt
Suma : 15,99 zł
Dane techniczne:
Wymiary:300x300 mm ilość na m2-12 szt.
Podstawa:Plastik
Rodzaj drewna: Bangkirai
CMS tab
Opis produktu

Kratka Tarasowa Drewniana 300x300 - Bangkirai 5 Lamelowy

Szukasz materiału wykończeniowego do obiektów małej architektury ogrodowej? Kratka tarasowa Bangkirai 5 Lamelowy to produkt, który sprawdzi się w altanie i na balkonie. Łącząc moduły przy pomocy bocznych wpustów, uzyskasz estetyczną posadzkę z drewna egzotycznego. Kratek nie musisz przytwierdzać do podłoża, zatem po upływie sezonu letniego możesz w mgnieniu oka całkowicie rozebrać tymczasową konstrukcję na działce tarasie, lub w ogrodzie. Chroniąc drewno przed ostrym mrozem, wydłużysz jego żywotność.

Poznaj zalety kratki na taras z egzotycznego drewna

Kratka tarasowa Bangkirai 5 Lamelowy wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Wykonane z drewna egzotycznego lamele są w naturalny sposób odporne na zmienne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć. Nie ulegają biodegradacji na skutek działania grzybów, pleśni czy insektów. Egzotyczne drewno nie wymaga impregnacji – dzięki swoim właściwościom długo przetrwa nienagannym stanie. Podstawa z wytrzymałego tworzywa sztucznego gwarantuje funkcjonalność produktu przez wiele sezonów.

Wielu nie wyobraża sobie nie spędzać sezonu letniego na swoim zacienionym balkonie, lub tarasie własnego domu. Nie zawsze mamy możliwość zamontowania desek tarasowych, które trzeba przytwierdzać do podłoża. Czasem też, nie chcemy budować specjalnych konstrukcji pływających. Dla tych wszystkich alternatywą będzie kratka tarasowa ( zwana również podestem). Kratki nie wymagają mocowania do podłoża, a ich montaż jest banalnie prosty, wystarczy je ze sobą połączyć i … już! W dzisiejszych czasach każdy z nas bardzo szanuje swój wolny czas, lubimy otaczać się przedmiotami i kompozycjami, które lubimy lub też, które nas odprężają. Taras lub balkon czy altana, bardzo często stają się letnimi wizytówkami naszych domów- bo to właśnie tam spędzamy większość wolnego czasu w letnie dni. Teraz, możemy zadać o nie w prosty i szybki sposób wybierając z oferty wzór i materiał, który będzie pasował nam do całej koncepcji. Warto wspomnieć, że kratki można ze sobą dowolnie łączyć ( wyjątek stanowi podest ze sztuczną trawą). Tak więc możemy układać kratki w szachownicę raz kratki kompozytowe raz kratki kamienne, lub też miksować między sobą dowolne kolory. Wszystko po to, by uzyskać idealne zadowolenie! Podesty są przyjemne w dotyku, wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów a materiał i kolor nadadzą ciepło i niejednokrotnie efekt przedłużenia podłogi w naszym domu.

Kratki tarasowe wykonane z drewna egzotycznego są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych ( z tych samych gatunków układa się tradycyjne tarasy).

Podesty z desek kompozytowych są odporne na działanie pleśni, grzybów oraz insektów. Takie podesty będą trwałe przez długie lata, ponieważ są odporne na butwienie i gnicie. PCW użyte do produkcji odznacza się również wysoką odpornością na uderzenia i nie ma potrzeby impregnowania. Trwały odcisk drewna zapewni nam komfort imitacji prawdziwych lamelek.

Kratki tarasowe kamienne to elegancka wersja na nasz taras. Dostępna w dóch wersjach kolorystycznych nada powierzchni szyku i ciepła, a w ciągu dnia, będziemy mogli poczuć przyjemne ciepło od nagrzanych słońcem kamieni. Cała kratka ułożona jest na niskim podeście wykonanym z tworzywa sztucznego. Dzięki temu mamy zapewniony drenaż i odprowadzenie wody z tarasu lub balkonu.  Aby jeszcze bardziej ocieplić nasze letnie miejsce wypoczynku, producenci wyprodukowali podesty ze sztuczną trawą. Soczysta zieleń i delikatna struktura sprawiają, że będziemy mogli poczuć pod naszymi stopami choć namiastkę miękkości trawy.

Montaż: Jest nieskomplikowany i poradzi sobie z nim praktycznie każdy. Każdy z modułów ma z boku specjalne zaczepy, dzięki którym nawierzchnia tarasu jest układana niczym puzzle. Gdy układane są podesty tarasowe z plastikową podbudową, z tych usytuowanych przy krawędziach tarasu należy odciąć wystające zaczepy.

Zalety

  • Materiał: tworzywo sztuczne, drewno egzotyczne bangkirai

  • Wykończenie: surowe

  • Prosty i szybki montaż

  • Jakość i innowacyjność

  • Atrakcyjna cena

Mogą cię również zainteresować następujące produkty