SERVO-DRIVE złącze pinowe

28.95 PLN
SKU: S00000000050
Ocena:

Czas dostawy: 2-5 dni roboczych

Dostępność: Niewielka ilość

28,95 zł /szt
Suma : 28,95 zł
Dane techniczne:
Rodzaj: Złącza pinowe SERVO-DRIVE Materiał: Tworzywo
Napięcie nominalne: 24 V
Podłączenie prądu: Piercing
Nr Katalogowy: Z10V100E.01
CMS tab
Opis produktu

SERVO-DRIVE złącze pinowe

Firma Blum to renomowany i uznany od lat austriacki rodzinny producent wysokiej jakości systemów organizacji kuchni. Firma, której cel brzmi „dostarczać korzyści” stara się w sposób innowacyjny stworzyć systemy montażowe do kuchni, które dzięki doskonałej jakości będą wykorzystywane przez długie lata.

Wystarczy delikatne naciśnięcie frontu, by SERVO-DRIVE do AVENTOS aktywowało jego unoszenie. Nawet duże i ciężkie fronty unoszą się tak, jakby nie działała na nie grawitacja. Wystarczy nacisnąć włącznik dostępny w boku korpusu, by fronty zamknęły się równie łatwo. O delikatne i ciche zamykanie dba technologia BLUMOTION. Nie ma przy tym znaczenia, w którym miejscu i z jaką siłą zostanie dotknięty front.

Uzupełniając szuflady o SERVO-DRIVE nie trzeba dokonywać w nich żadnych zmian. Delikatny ruch prowadnic oraz niezawodne funkcjonowanie BLUMOTION, pozostają bez zmian. Lekkie naciśnięcie powierzchni frontu daje impuls, by rozpocząć otwieranie. Do zastosowania we wszystkich systemach szuflad.

 Zalety:

    • Materiał: Tworzywo

    • SERVO-DRIVE można zastosować do wszystkich długości i wymiarów szuflady. Szerokość korpusu musi wynosić co najmniej 275 mm.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

SERVO-DRIVE złącze pinowe-Karta Produktu Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 51.71 KB)