Spax - Podkładka gumowa 8x100x100

48.50 PLN
SKU: 170411000054
Ocena:
(5.0)

Dostępność: Dostępny

48,50 zł /opak
Suma : 48,50 zł
Dane techniczne:
Wymiary:8x100x100 mm
Opakowanie:25 szt.
Zużycie: 9 szt/m2
CMS tab
Opis produktu

Spax - Podkładka gumowa 8x100x100

Spax to niemiecka jakość, która swoje doświadczenie wykorzystuje już od 1823 r. Od tego czasu marka ta stała się synonimem jakości i bezpieczeństwa tworząc kilka generacji wkrętów. Kierując się maksymą „Bezkompromisowa jakość dla bezpieczeństwa bez kompromisów” Spax chce zapewnić przede wszystkim długie lata użytkowania dzięki najwyższej jakości i precyzji wykonania swoich produktów. SPAX to zawsze pewność i niezawodność!

Podkładka Gumowa 8x100x100 ułatwi Ci zbudowanie tarasu będącego przedłużeniem salonu. Dzięki produktowi odizolujesz drewniane legary od podłoża. To gwarancja, że deski posłużą Ci na dłużej. Podkładki gumowe pod legary zabezpieczają taras przed wilgocią. Akcesoria pełnią też funkcję wyciszającą – dzięki nim podczas stąpania po okładzinie nie będzie nieprzyjemnego efektu trzeszczenia. Podkładka Gumowa 8x100x100 sprawi, że taras na wiele lat zachowa swój pierwotny wygląd i będzie komfortowym miejscem do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Podkładki gumowe pod legary – dlaczego warto je stosować?

Podkładka Gumowa 8x100x100 jest wykonana z wytrzymałego materiału, który jest odporny zarówno na mróz, jak i bardzo wysokie temperatury. Dzięki temu akcesorium będzie przez wiele lat chroniło drewniane legary przed wilgocią z gruntu. Produkt zwiększy stabilność tarasu oraz zapobiegnie wibracjom. Podkładki gumowe pod legary tarasowe występują w naszym asortymencie również w mniejszym rozmiarze, dlatego bez trudu znajdziesz produkt dopasowany do oczekiwań.

Podkładki gumowe do izolacji drewnianych legarów od podłoża. Chronią drewno przed wilgocią gruntową.

Sprzedawane w opakowaniu po 25 szt.

Zalety zastosowania podkładek gumowych pod legar SPAX:

• ochrona drewnianych legarów przed wilgocią gruntową

• brak wibracji

• brak efektu trzeszczenia tarasu

• większa stabilność tarasu

• odporność na temperaturę od -30 do +90 stopni Celsjusza

DANE TECHNICZNE:

Podkładki pod legary SPAX #8 mm mają następujące wymiary:

• szerokość: 100 mm

• długość: 100 mm

grubość: 8 mm

 

Mogą cię również zainteresować następujące produkty