Zaślepka Deski Kompozytowej Gala Grafit

39.00 PLN
SKU: 170500000376
Ocena:

Dostępność: Dostępny

39,00 zł /opak
Suma : 39,00 zł
Dane techniczne:
Opakowanie:12 szt.
Kolor:Grafit
CMS tab
Opis produktu

Zaślepka na czoło Deski z serii Gala

Zaślepka stanowi produkt wykończeniowy do deski kompozytowej Gala. Stosuje się ją na czoło deski zastępując tym samym listwę wykończeniową. Skutecznie zakrywa otwory komorowe deski pozostawiając czoło deski estetyczne i zabezpieczone przed dostawaniem się brudu, lub zadomowieniem małych owadów czy dobnych gryzoni.

Montaż odbywa się na wcisk po uprzednim pokryciu klejem do twardego PVC. Zaślepki będą idealnym rozwiązaniem szczególnie dla estetów, jak również dla wszystkich dbających o szczegóły wykończenia.

Produkt występuje w gamie kolorystycznej analogicznej do deski tarasowej Gala. W opakowaniu znajduje się 12 szt.

Podczas budowy tarasu stawiasz na nowoczesny i wodoodporny kompozyt? W wykończeniu krawędzi podestu pomoże Ci grafitowa zaślepka deski kompozytowej. Element jest przeznaczony do montażu na czole deski z serii Gala. Wystarczy, że naniesiesz na zaślepkę klej do twardego PVC i dociśniesz ją do miejsca, w którym ma być osadzona na stałe. W ten sposób w mgnieniu oka uzyskasz estetyczne wykończenie i odpowiednie zabezpieczenie otworów komorowych przed przedostawaniem się zanieczyszczeń, owadów, ptaków czy gryzoni.

 

Funkcjonalny i trwały element wykończenia

Grafitowa zaślepka deski kompozytowej do desek z serii Gala została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, drobne uszkodzenia mechaniczne oraz działalność szkodników, takich jak insekty, grzyby i pleśń. Dzięki temu posłuży Ci przez wiele lat, zapewniając Twojemu tarasowi perfekcyjne wykończenie. W naszym asortymencie znajdziesz także listwy i profile, dzięki którym ochronisz przed uszkodzeniami dłuższe krawędzie desek.

 

Zalety:

  • Materiał: tworzywo sztuczne

  • Prosty montaż

  • Wymiary: 150 x 25 x 5 mm

  • Szerokie zastosowanie

  • Montaż: na klej do twardego PVC

  • Polski producent

  • Ilość w opakowaniu: 12 szt.

  • Trwałość i odpornoćć na zarysowania.