Zestaw podnośników do AVENTOS HL, wys.korp 400 - 550 mm

164.50 PLN
SKU: S00000001717
Ocena:

Dostępność: Niewielka ilość

164,50 zł /szt
Suma : 164,50 zł
Dane techniczne:
Materiał: Stal
Cena za: komplet
Wysokość korpusu: 400 - 550 mm  
Nr Katalogowy:  20L3800.06  
CMS tab
Opis produktu

Zestaw podnośników do AVENTOS HL, wys.korp 400 - 550 mm

Podnośnik AVENTOS HL unosi jednoczęściowe fronty równolegle do korpusu. To optymalne rozwiązanie do wielopoziomowych szafek górnych, z kilkoma frontami usytuowanymi nad sobą. Front całkowicie usuwa się z obszaru pracy, dlatego podczas gotowania może pozostać cały czas otwarty. Podnośniki są dedykowane do korpusów o wysokości od 300 do 580 mm i szerokość do 1800 mm. 5 typów siłowników i 4 podnośniki teleskopowe wystarczą do realizacji całego spektrum rozwiązań.  BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie. System podnośników można również połączyć z SERVO-DRIVE, elektrycznym wspomaganiem ruchu – do zastosowania w całej kuchni albo w pojedynczym rozwiązaniu. Proste zmiany pozycji standardowych okuć pozwalają zastosować AVENTOS HL również do rozwiązań na ucios i z podfrezowaniem.  Aventos HL daje duże możliwości projektowania. Z łatwością można zrealizować szerokie lub wąskie ramki aluminiowe. Można również zaplanować listwę ozdobną górną. Podnośniki HL całkowicie unoszą jednoczęściowe fronty w wysokiej szafie iszafce górnej. Usuwając je tym samym z obszaru ruchu  użytkowania kuchni.

 

Zalety montażu:

 • Brak wystających elementów-Proste zmiany pozycji standardowych okuć pozwalają zastosować AVENTOS HL również do rozwiązań na ucios i z podfrezowaniem.

 • Stabilizacja poprzeczna do AVENTOS HL znacznie skraca proces montażu.- Stabilizacja poprzeczna do AVENTOS HL znacznie skraca proces montażu.

 • mechanizm CLIP-Dzięki sprawdzonemu mechanizmowi CLIP, montaż jest prosty, szybki i praktycznie bez użycia narzędzi.

 • Płynna regulacja siły- Za pomocą wkrętarki akumulatorowej można wyregulować siłownik odpowiednio do wagi frontu. W ten sposób front uchylny zatrzymuje się na dowolnej wysokości.

 • Regulacja w 3 wymiarach- Harmonijny układ szczelin: komfortowa regulacja w 3 wymiarach.


 

 Zalety:

  • Materiał: Stal

  • Styl nowoczesny

  • do frontów drewnianych lub z szeroką i wąską ramką aluminiową.

 

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Aventos Aventos HL
Rodzaj Podnośnik
Zestaw podnośników do AVENTOS HL- karta produktu Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: n/a)