0,00 zł
0 0,00 zł

Zestaw Mebli Ogrodowych Shogun 2

0.00 PLN
SKU: Zestaw Shogun 2
Ocena:
Dane techniczne:
Wymiary Krzesła: Wymiary Stołu:
Głębokość: 610 mm Długość: 900 mm
Szerokość:590 mm Szerokość:900 mm
Wysokość:890 mm
Wysokość:740 mm
Materiał:Technorattan i szklany blat 

Dostępność: Dostępny

Nazwa produktu Cena Ilość
Krzesło/Fotel Ogrodowy Shogun gloss z białą poduchą 174.99
Stół Ogrodowy Santa Fe ze szklanym blatem 479.00
Suma: 0,00 zł
CMS tab
Opis produktu

Zestaw mebli ogrodowych Shogun

Połączenie nowoczesnego Technorattanu i szklanego blatu, tworzy lekki i prosty do przesuwania mebel ogrodowy. Zestaw Shogun mogą Państwo stosować niemal wszędzie,  zaczynając od pomieszczeń kończąc na tarasach czy i ogrodach.

Za pomocą tego zestawu pragniemy pokazać jak można połączyć dobry gust z modnym stylem. 

Stabilny stelaż wykonany z technorattanu jest długowieczny i charakteryzuje się najnowocześniejszym designem. Zestaw jest  całkowicie odporny na  działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie UV i zabrudzenia. Komplet ogrodowy jest  łatwy do czyszczenia oraz jest przyjazny dla środowiska. Zestaw Shogun może stać przez cały rok na zewnątrz, a żadne warunki atmosferyczne nie są mu straszne, dzięki czemu jest idealny do domu, ogrodu czy tarasu.

Meble z Technorattanu

Technorattan to materiał charakteryzujący się wyjątkową odpornością na działanie mikroorganizmów, warunków atmosferycznych, olejków do opalania oraz na plamy z wina i żywności. Mebli technorattanowych nie trzeba konserwować, wystarczy raz na jakiś czas przemywać wodą z dodatkiem łagodnego detergentu, a na co dzień można je czyścić suchą szmatką. Z uwagi na to iż jest to materiał pleciony, zaleca się przykrywanie ich pokrowcami, aby zapobiec gromadzeniu się brudu w szczelinach.

Wszystkie kolekcje mebli ogrodowych dostępne w DLH to produkty wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Niemniej dla zachowania walorów estetycznych zalecana jest ich regularna pielęgnacja. W zależności od materiału, z którego wykonane zostały meble zalecane jest ich sezonowe olejowanie lub oczyszczanie.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty