SERVO-DRIVE pojedyńczy uchwyt napędu z 80cm przewodem do szuflad Tandem i Tandembox

SKU: S00000000297
Ocena:

Czas dostawy: 2-5 dni roboczych

Dostępność: Prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności
tel. 512 245 978 email: sklep@dlh.pl
Dostępny na zamówienie

30,28 zł /szt
Suma : 30,28 zł
Dane techniczne:
Rodzaj: Uchwyt napędu SERVO-DRIVE Kolor: Ciemnoszary RAL 7037/cynkowany
Przeznaczenie: 1 jednostka napędowa
Długość Przewodu: 80 cm
Nr Katalogowy: Z10D0311
CMS tab
Opis produktu

SERVO-DRIVE pojedyńczy uchwyt napędu z 80cm przewodem do szuflad Tandem i Tandembox

Firma Blum to renomowany i uznany od lat austriacki rodzinny producent wysokiej jakości systemów organizacji kuchni. Firma, której cel brzmi „dostarczać korzyści” stara się w sposób innowacyjny stworzyć systemy montażowe do kuchni, które dzięki doskonałej jakości będą wykorzystywane przez długie lata.

Wystarczy delikatne naciśnięcie frontu, by SERVO-DRIVE do AVENTOS aktywowało jego unoszenie. Nawet duże i ciężkie fronty unoszą się tak, jakby nie działała na nie grawitacja. Wystarczy nacisnąć włącznik dostępny w boku korpusu, by fronty zamknęły się równie łatwo. O delikatne i ciche zamykanie dba technologia BLUMOTION. Nie ma przy tym znaczenia, w którym miejscu i z jaką siłą zostanie dotknięty front.

Uzupełniając szuflady o SERVO-DRIVE nie trzeba dokonywać w nich żadnych zmian. Delikatny ruch prowadnic oraz niezawodne funkcjonowanie BLUMOTION, pozostają bez zmian. Lekkie naciśnięcie powierzchni frontu daje impuls, by rozpocząć otwieranie. Do zastosowania we wszystkich systemach szuflad.

 Zalety:

    • Materiał: Tworzywo sztuczne

    • System: Tandembox, Tandem

    • SERVO-DRIVE można zastosować do wszystkich długości i wymiarów szuflady. Szerokość korpusu musi wynosić co najmniej 275 mm.

 

Mogą cię również zainteresować następujące produkty