SERVO-DRIVE profil nośny z przewodem , wysokość 670 mm do szuflad Tandembox

154.24 PLN
SKU: S00000003731
Ocena:

Czas dostawy: 2-5 dni roboczych

Dostępność: Niewielka ilość

154,24 zł /szt
Suma : 154,24 zł
Dane techniczne:
Rodzaj: Uchwyt napędu SERVO-DRIVE Kolor: Ciemnoszary RAL 7037/cynkowany
Przeznaczenie: 1 jednostka napędowa
Długość Przewodu: 80 cm
Nr Katalogowy: Z10T670AA
CMS tab
Opis produktu

SERVO-DRIVE profil nośny z przewodem , wysokość 670 mm do szuflad Tandembox

Firma Blum to renomowany i uznany od lat austriacki rodzinny producent wysokiej jakości systemów organizacji kuchni. Firma, której cel brzmi „dostarczać korzyści” stara się w sposób innowacyjny stworzyć systemy montażowe do kuchni, które dzięki doskonałej jakości będą wykorzystywane przez długie lata.

Wystarczy delikatne naciśnięcie frontu, by SERVO-DRIVE do AVENTOS aktywowało jego unoszenie. Nawet duże i ciężkie fronty unoszą się tak, jakby nie działała na nie grawitacja. Wystarczy nacisnąć włącznik dostępny w boku korpusu, by fronty zamknęły się równie łatwo. O delikatne i ciche zamykanie dba technologia BLUMOTION. Nie ma przy tym znaczenia, w którym miejscu i z jaką siłą zostanie dotknięty front.

Uzupełniając szuflady o SERVO-DRIVE nie trzeba dokonywać w nich żadnych zmian. Delikatny ruch prowadnic oraz niezawodne funkcjonowanie BLUMOTION, pozostają bez zmian. Lekkie naciśnięcie powierzchni frontu daje impuls, by rozpocząć otwieranie. Do zastosowania we wszystkich systemach szuflad.

 Zalety:

    • Materiał: aluminium

    • System: Tandembox, Tandem

    • Długość: 670 mm

    • SERVO-DRIVE można zastosować do wszystkich długości i wymiarów szuflady. Szerokość korpusu musi wynosić co najmniej 275 mm.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

SERVO-DRIVE profil nośny z przewodem , wysokość 670 mm do szuflad Tandembox-Karta Produktu Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 54.65 KB)
SERVO-DRIVE profil nośny z przewodem , wysokość 670 mm do szuflad Tandembox-Karta Produktu Ikona Pliku Pobierz (rozmiar: 41.98 KB)

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

"