Stół ogrodowy prostokątny Lynx

459.00 PLN
SKU: 220511000424
Ocena:
(4.3)

Dostępność: Niewielka ilość

459,00 zł /szt
Suma : 459,00 zł
Dane techniczne:
Szerokość:1500 mm Głębokość:900 mm
Wysokość:700 mm
Waga:25 Kg
Materiał:Polywood i aluminium Zabezpieczenie wstępne:Lakierowanie
CMS tab
Opis produktu

Stół prostokątny Lynx 700x900x1500mm (czarny polywood + srebrny stelaż aluminiowy)

Stół prostokątny Lynx dzięki połączeniu nowoczesnego materiału polywood i aluminium, tworzy lekki i prosty do przesuwania mebel ogrodowy. Stół prostokatny Lynx mogą Państwo stosować niemal wszędzie,  zaczynając od pomieszczeń kończąc na tarasach i ogrodach.

Za pomocą tego stoły ogrodowego pragniemy pokazać jak można połączyć dobry gust z modnym stylem. 

Stabilny stelaż wykonany z bardzo oryginalnego czarnego aluminium jest długowieczny i charakteryzuje się najnowocześniejszym designem. Stół jest całkowicie odporny na działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie UV i zabrudzenia. Stóły Lynx jest łatwy do czyszczenia oraz jest przyjazny dla środowiska. Stół może stać przez cały rok na zewnątrz, a żadne warunki atmosferyczne nie są mu straszne, dzięki czemu jest idealny do domu, ogrodu czy tarasu.

Meble z Polywood

Polywood jest szczególnie wytrzymałym tworzywem odpornym na zmienną pogodę i działanie mikroorganizmów. Nie wymaga specjalnej konserwacji. Meble z kolekcji Polywood można łatwo czyścić za pomocą ściereczki i czystej wody. Należy pamiętac by nie zostawiać na meblach szklanych naczyń ponieważ przy kontakcie ze słońcem mogą powodować zbytnie nagrzewanie się mebla . Zalecane jest używanie podkładek i obrusów. Podczas zimy, meble należy umieścić w suchym miejscu. Jeśli jednak nie jest to możliwe, meble z materiału Polywood mogą być pozostawione na zewnątrz. Należy jednak nakryć je specjalnym pokrowcem. Po kilku latach użytkowania, pod wpływem różnorodnych warunków atmosferycznych oraz promieni UV, kolor mebli może nieznacznie zmienić swój odcień. Aby odświeżyć meble ogrodowe z kolekcji Polywood wystarczy pomalować je zwykłą farbą akrylową. To przywróci im kolor i świeżość.

Wszystkie kolekcje mebli ogrodowych dostępne w DLH to produkty wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Niemniej dla zachowania walorów estetycznych zalecana jest ich regularna pielęgnacja. W zależności od materiału, z którego wykonane zostały meble zalecane jest ich sezonowe olejowanie lub oczyszczanie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kształt blatu Prostokątny

Mogą cię również zainteresować następujące produkty