Stół ogrodowy rozsuwany prostokątny Fisher

2498.99 PLN
SKU: 220511000428
Ocena:
(5.0)

Dostępność: Niewielka ilość

2 498,99 zł /szt
Suma : 2 498,99 zł
Dane techniczne:
Szerokość:1600/2200 mm Głębokość:1000 mm
Wysokość:750 mm
Waga:60 Kg
Materiał:Drewno Zabezpieczenie wstępne:Surowe
Gatunek drewna:Teak
CMS tab
Opis produktu

Stół rozsuwany prostokątny rozsuwany wykonany z drewna Teak.

Stół rozsuwany prostokątny rozsuwany Fisher (Teak) 750x1000x1600/2200mm jest masywnym i bardzo dobrze wykonanym stołem, który posłuży przez wiele lat. Jego zaletą jest rozsuwane skrzydło dzięki któremu  można zwiększyć jego rozmiary. Rodzinne obiady w ogrodzie stają się milsze i łatwiejsze dzięki stołowi Butterfly. Kolejną zaletą jest otwór na parasol, który z pewnością przyda się w deszczowe lub upalne dni. Stół rozsuwany Butterfly  w połączeniu z fotelami 5 pozycyjnymi Carrera (Teak) tworzy ładny i przydatny komplet w ogrodzie lub na tarasie.

Meble Drewniane

Wykorzystywane w produkcji mebli drewno pochodzi z odnawialnych źródeł plantacyjnych. Posiada doskonałe parametry odpornościowe i znakomicie nadaje się do zastosowania na zewnątrz. W przypadku zabrudzeń meble należy czyścić zwykłą szczotką lub zmywakiem, nie należy używać szczotek metalowych. Przynajmniej raz w sezonie zalecane jest olejowanie mebli środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.  W sytuacjach – kiedy mebel jest bardziej zniszczony – zalecane jest polerowanie mebli papierem ściernym gdy  powierzchnia mebla jest sucha. Po oczyszczeniu, należy mebel przepłukać czystą wodą. Kiedy drewno wyschnie, możemy odświeżyć specjalnym olejem do zastosowania na zewnątrz. W okresie zimowym meble drewniane powinny być chronione przed kontaktem z wodą i mrozem, nigdy nie należy przechowywać mebli ogrodowych w suchym i ciepłym miejscu. Odpowiednim miejscem do przechowywania mebli jest garaż lub wiata, gdzie dodatkowo zapewniona jest wentylacja. Drewno jest produktem naturalnym, który nawet po obróbce nie przestaje reagować na zmienne warunki atmosferyczne.

W przypadku mebli malowanych zalecane jest czyszczenie za pomocą wilgotnej szmatki. Pod wpływem wilgotności oraz zmiennych warunków atmosferycznych powierzchnia lakieru może ulec zużyciu, popękaniu, otarciu. W takich przypadkach zalecane jest przeszlifowanie drewna i pomalowanie na nowo.

Wszystkie kolekcje mebli ogrodowych dostępne w DLH to produkty wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Niemniej dla zachowania walorów estetycznych zalecana jest ich regularna pielęgnacja. W zależności od materiału, z którego wykonane zostały meble zalecane jest ich sezonowe olejowanie lub oczyszczanie.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kształt blatu Prostokątny

Mogą cię również zainteresować następujące produkty