Wkręty elewacyjne SPAX A2 pod. gwint

SKU: 170411000091*
Ocena:
(5.0)

Dostępność: Dostępny na zamówienie Prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności
tel. 512 245 978 email: sklep@dlh.pl

82,00 zł /opak
82,00 zł /opak
Wybierz wariant
Dane techniczne:
Wymiar:4.5 x 50 mm
Kolor:Srebrny lub Stare Złoto
Opakowanie:200 szt. + bit
CMS tab
Opis produktu

Wkręty elewacyjne Spax Cut 4,5x50 - Wkręty do montażu desek elewacyjnych.

Spax to niemiecka jakość, która swoje doświadczenie wykorzystuje już od 1823 r. Od tego czasu marka ta stała się synonimem jakości i bezpieczeństwa tworząc kilka generacji wkrętów. Kierując się maksymą „Bezkompromisowa jakość dla bezpieczeństwa bez kompromisów” Spax chce zapewnić przede wszystkim długie lata użytkowania dzięki najwyższej jakości i precyzji wykonania swoich produktów. SPAX to zawsze pewność i niezawodność!

Wkręty SPAX® CUT posiadają bardzo małą główkę która znakomicie zagłębia się w materiale i idealnie łączy pióro i wpust, specjalny szpic CUT dokładnie wkręca się punktowo i zapobiega rozwarstwieniu drewna.

Wkręt SPAX®-CUT do fasad drewnianych z główką stożkową z żeberkami frezującymi, pokryty powłoką zmniejszającą tarcie. Wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej A2(II). Gniazdo SPAX T-STAR plus, szpic SPAX CUT, gwint częściowy.

Gniazdo SPAX T-STAR plus ma wszystkie zalety gniazda SPAX T-STAR (brak efektu Cam-out, minimalizacja siły nacisku, wyższe momenty obrotowe). Dodatkowo gniazdo to ma otwór pod powierzchnią główki wkręta, w który dokładnie wchodzi bit SPAX T-STAR plus. To połączenie SPAX T-STAR plus służy optymalnemu przeniesieniu sił, wysokiej wytrzymałości bita SPAX T-STAR plus i perfekcyjnemu dopasowaniu. Praca nad głową staje się bezproblemowa, ponieważ wkręt jest znacznie lepiej prowadzony i nie wypada.

Szpic SPAX 4CUT umożliwia wkręcanie bez nawiercania (w zależności od drewna). Umożliwia to specjalny szpic. Czworokąt wypiera włókna drewna skutecznie hamując jego rozwarstwianie i redukując moment wkręcający. Przy twardym drewnie zalecane jest nawiercanie również przy wkrętach ze szpicem SPAX 4CUT

Zalety:

- Zmniejsza rozwarstwianie i wybrzuszanie się drewna
- Czysto wgłębia się w drewno dzięki żeberkom frezującym
- Zminimalizowane rdzewienie na fasadzie
- Stal nierdzewna A2

Mogą cię również zainteresować następujące produkty