PL
EN DE

Drewno z całego świata

podłogi/parkiety, tarasy, elewacje, blaty/schody, kantówka klejona, forniry/okleiny, tarcica, sklejki, płyty.

NOWOŚĆ!
Odwiedź nas bez wychodzenia z domu
Wirtualny spacer po siedzibie firmy
Rozpocznij spacer

Aktualności

17
stycznia 2017
Podłogi LVT – za co je kochamy? Kolekcja podłóg LVT od DLH to produkt wyjątkowy, który ze względu na swoją trwałość, funkcjona... więcej
11
stycznia 2017
Listwy przypodłogowe DLH - dekoracyjne wykończenie podłogi Listwy przypodłogowe DLH - dekoracyjne wykończenie podłogi Listwy wykończeniowe to d... więcej

Inspiracje

Pozwól się zainspirować…

Zapoznaj się z pięknymi zdjęciami aranżacji tarasów, elewacji oraz wnętrz. Niepowtarzalny urok, nietypowe kompozycje, wyjątkowe zestawienia i wiele więcej…

Zobacz więcej

Zadzwoń (22)667-44-14
lub wypełnij formularz





Akceptuje regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DLH.pl.

nasza historia

1908
Firma DLH powstała w roku 1908 w Danii i jest obecnie czołowym światowym dostawcą drewna oraz produktów drzewnych. Od ponad stu lat DLH prowadzi aktywną działalność w odległych zakątkach świata, zyskując bogate doświadczenie.
1990
DLH Poland rozpoczęło swoją działalność w Polsce w 1990 r. i już od ponad 25 lat zapewnia profesjonalną obsługę oraz dostarcza najwyższej jakości produkty w atrakcyjnej cenie.
1992
Jedną z pierwszych firm, które w 1992 roku rozpoczęły aktywne wprowadzanie polityki ochrony środowiska jest DLH Poland. Działanie firmy zostało oparte na żywym zainteresowaniu ochroną naturalnych zasobów oraz odpowiedzialnością społeczną, którą jest ochrona światowych zasobów leśnych.

nasza historia

2007
Rozpoczęcie działań zmierzających do uzyskania certyfikatów FSC® i PEFC ma swój początek w 2007 roku. Certyfikat PEFC, który posiada DLH Poland jest potwierdzeniem, iż stale monitorowane i dostosowywane są procedury zarządzania do aktualnych wymagań środowiskowych oraz ciągłej kontroli podlegają źródła zakupowe. Gospodarka leśna zgodna z normami FSC® oznacza, że tempo wycinki drzew jest nie większe, niż szybkość naturalnego odtwarzania lasu oraz że zachowany zostaje naturalny ekosystem i chronione są prawa rdzennych mieszkańców i leśników.

nasza historia

2015
Pracownicy DLH Poland to zespół profesjonalistów i specjalistów posiadających rozległą wiedzę na temat szerokiej gamy produktowej. Własna sieć sprzedaży oraz zespół kompetentnych handlowców sprawiły, że firma stała się absolutnym liderem w imporcie i dystrybucji drewna egzotycznego jak i krajowego. Pozycję lidera DLH Poland przyjmuje, jako wyzwanie do dalszej ekspansji i rozwoju.

POBIERZ NASZ KATALOG TARASÓW



Pobierz

POBIERZ NASZ KATALOG TARASÓW KOMPOZYTOWYCH



Pobierz

POBIERZ NASZ KATALOG PODŁÓG



Pobierz

POBIERZ NASZ KATALOG BLATÓW



Pobierz

POBIERZ NASZ KATALOG ELEWACJI



Pobierz